MMA PLBoksTyson Fury zmierzy się z Mariuszem Wachem? Polak kandydatem do zastąpienia Deontaya Wildera!

Tyson Fury zmierzy się z Mariuszem Wachem? Polak kandydatem do zastąpienia Deontaya Wildera!

Foto: Facebook/ Mariusz Wach

To byłoby coś nieprawdopodobnego! Czy mistrz wagi ciężkiej Tyson Fury zmierzy się w kolejnej walce z Mariuszem Wachem? Brytyjczyk, który poinformował o anulowaniu jego trzeciego pojedynku z Deontayem Wilderem szuka teraz nowego przeciwnika.

Fury z Wilderem miał zmierzyć się z Wilderem w grudniu. Obóz Amerykanina jednak apelował o zmianę terminu walki i przesunięcie go na 2021 rok. Brytyjczyk na to nie przystał i teraz szuka nowego rywala na grudniowy pojedynek.

Tyson Fury zmierzy się z Mariuszem Wachem? Polak kandydatem do zastąpienia Deontaya Wildera!

Co ciekawe, jednym z kandydatów do walki z niepokonanym Brytyjczykiem jest… Mariusz Wach! Według portalu World Boxing News, “Wiking” jest jednym z pięciu pięściarzy, którzy są brani pod uwagę w kontekście walki z “Królem Cyganów”.

Wach aktualnie brany jest po uwagę jako najbliższy rywal Manuela Charra. Stawką tego pojedynku ma być pas mistrzowski federacji WBA. Czy plany “Wikinga” zmienią się na ostatniej prostej?

Wiele pogłosek na to wskazuje. Wach bowiem miałby być jednym z kandydatów do walki z Tysonem Furym, obok takich pięściarzy jak: Aleksander Dimitrienko, Kash Ali, Lucas Browne czy Joey Dawejko.

Jak myślicie – którą walkę wybrałby Wach, gdyby obie wchodziły w grę: z Tysonem Furym czy Manuelem Charrem?

Zobacz także:

Bartosz Batra i Michał “Matrix” Królik zawalczą na gołe pięści na gali Genesis

Multimedalista polskich zawodów kickboxerskich, Michał „Matrix” Królik wystąpi na pierwszej gali Genesis już w piątek, 23 października. W starciu na gołe pięści i łokcie zawodnik z Katowic zmierzy się z utytułowanym w Polsce i na świecie Bartoszem Batrą. Starcie odbędzie się w limicie do 65 kilogramów.

Zobaczcie co powiedział Khalidov po wielkim zwycięstwie! Kto następny?

Tylko dla was coś specjalnego. Dłuższy wywiad z nowym/starym mistrzem, który zachwycił w sobotni wieczór w Łodzi.

Karolina Kowalkiewicz wyszła za mąż! Wybrankiem… wieloletni trener!

Była pretendentka do tytułu mistrzowskiego wagi słomkowej UFC, Karolina Kowalkiewicz wyszła za mąż! Wybrankiem 34-letniej zawodniczki jest jej wieloletni trener Łukasz Zaborowski.