MMA PLCiekawostkiTyson Fury skomentował wygraną Anglii z Ukrainą: Takiego lania nie widziałem od…

Tyson Fury skomentował wygraną Anglii z Ukrainą: Takiego lania nie widziałem od…

Aktualny mistrz świata WBC w wadze ciężkiej Tyson Fury skomentował wygraną reprezentacji Anglii z Ukrainą na trwającym turnieju EURO 2020.

Fury skomentował wygraną Anglii

Przypominamy, że rodacy Fury’ego wygrali z Ukrainą 4:0 i awansowali do półfinału turnieju. Na pewno zdobędą zatem medal na tej najważniejszej w tym roku imprezie piłkarskiej.

Fury wczorajszą dyspozycję Anglików porównał do jednej ze swoich walk, w której mierzył się właśnie z Ukraińcem. I to z jednym z dwójki najlepszych pięściarzy w historii tego kraju!

Tyson Fury skomentował wygraną Anglii z Ukrainą: Takiego lania nie widziałem od…

“Takiego lania na Ukrainie nie widziałem od czasu tego, co wydarzyło się w Dusseldorgie 28 lisptopada 2015 roku.” – napisał na TT Fury.

Anglikowi chodzi o pojedynek z Władimirem Kliczko, który odbył się właśnie tego dnia. W tamtej konfrontacji Fury przeważał nad faworyzowanym rywalem i ostatecznie pokonał go decyzją sędziów zgarniając pasy mistrzowskie WBA, IBO, IBF i WBO. Po tej porażce Kliczko nie odzyskał już tytułów mistrzowskich.

Zobacz także:

Dwóch Murańskich zawalczy na gali Najmana? „Musisz Marcinku trochę posmarować!”

To byłoby spore zaskoczenie! O walce Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem wspomina się od dłuższego czasu. A co, gdyby na trzeciej edycji MMA VIP wystąpił również jego syn – Mateusz Murański? ”Muran” zabrał głos w tej sprawie na instagramie.

Mirosław Okniński kończy współpracę z Kołeckim! “Czułem, że nie gramy w jednej drużynie od początku…” Zaskoczeni?

Trener Mirosław Okniński kończy współpracę z Sylwestrem Kołeckim! Właściciel Akademii Sportów Walki Wilanów o odejściu jednego z braci Kołeckich spod swoich skrzydeł poinformował w mediach społecznościowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis