MMA PLBoksTyson Fury na sportowej emeryturze? Jego promotor: Oszalałeś? Jest walka do zrobienia!

Tyson Fury na sportowej emeryturze? Jego promotor: Oszalałeś? Jest walka do zrobienia!

Tyson Fury na sportowej emeryturze? Jeden z najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej w historii po ostatniej wygranej nad Dilianem Whytem na stadionie Wembley w Londynie ogłosił światu zawieszenie rękawic na kołku.

Tyson Fury

Choć zrobił to na zasadzie: “Odchodzę, ale tak lekko”, bowiem zostawił sobie furtkę na powrót m.in. na walkę z aktualnym mistrzem wagi ciężkiej UFC Francisem Ngannou.

Zresztą obaj werbalnie zgodzili się na ten pojedynek, zaraz po wygranej Fury’ego nad Whytem, o czym pisaliśmy TUTAJ ->Tyson Fury chce walki z Francisem Ngannou! Mistrz UFC odpowiedział! [WIDEO]

Tyson Fury na sportowej emeryturze? Jego promotor: Oszalałeś? Jest walka do zrobienia!

Promotor Fury’ego, Bob Arum nie jest jednak przekonany do emerytalnych planów jednego ze swoich pięściarzy. W rozmowie z USA Today zapewniał, że Fury ma jeszcze jedną walkę do zrobienia.

A nią jest wspomniane wyżej starcie z Francisem Ngannou:

“Nie, zdecydowanie nie odejdzie na emeryturę. Oszalałeś? Jest walka do zrobienia. Nie wiem jak jego sytuacja kontraktowa w UFC, ale walka Fury vs Ngannou to byłby ogromny pojedynek i bardzo łatwy do zorganizowania. Będziemy mieć mnóstwo czasu, by o tym porozmawiać.” – zapewnił Arum.

A Wy chcielibyście zobaczyć starcie Fury vs Ngannou?

Zobacz także:

Będzie walka Paweł Jóźwiak vs Marcin Najman! Za nami I Konfrontacja właścicieli przed starciem [WIDEO]

Wszystko wskazuje na to, że w końcu doczekamy się sfinalizowania konfliktu między dwoma właścicielami polskich organizacji mieszanych sztuk walki w klatce! Paweł Jóźwiak i Marcin Najman mają za sobą I Konfrontację przed ich planowanym starciem!

Bellator 278 – wyniki. Liz Carmouche nową mistrzynią. Kontrowersyjne przerwanie? [WIDEO]

W Honololu odbyła się gala Bellator 278. Była to pierwsza z dwóch gal Bellatora zaplanowana na Hawajach w ten weekend. Przerwanie w walce wieczoru wzbudziło jednak sporo kontrowersji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis