MMA PLAnthony JoshuaTyson Fury komentuje rewanż Usyka z Joshuą: Zniszczyłbym ich obu tego samego wieczoru!

Tyson Fury komentuje rewanż Usyka z Joshuą: Zniszczyłbym ich obu tego samego wieczoru!

Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) w mocnych słowach skomentował wczorajszy rewanż na szczycie wagi ciężkiej. Brytyjczyk zapewnia, że rewanż pomiędzy Oleskandrem Usykiem, a Anthonym Joshuą był jedną z najgorszych walk o mistrzostwo świata. Ponadto Fury zaznaczył, że pokonałby obu tego samego wieczoru.

Fury

Niewykluczone, że Fury stoczy jeszcze jeden wielki pojedynek. Mowa o starciu w ringu z niepokonanym reprezentantem Ukrainy. Zobaczcie co powiedział Usyk tuż po walce.

Jestem pewny, że on nie jest jeszcze na emeryturze. Na pewno chce ze mną walczyć. Ja tego chcę. Jeśli nie będę walczył z nim, nie zrobię tego z nikim

Fury komentuje rewanż Usyk-Joshua!

Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) w mocnym stylu skomentował rewanżowy pojedynek pomiędzy Olesksandrem Usykiem, a Anthonym Joshuą. Nie brakowało mocnych słów.

To była jedna z najgorszych walk o tytuł w wadze ciężkiej, jakie kiedykolwiek widziałem. To było g**no. Dajcie spokój! Zniszczyłbym ich obu tego samego wieczoru, pi**olone g**no! Wyjmij swoją pieprzoną książeczkę czekową, ponieważ Król Cyganów jest tutaj, aby zostać na zawsze!

Zobacz także:

Puściły emocje! Anthony Joshua opuszcza ring, wraca i rzuca pasami! [WIDEO] Widzieliście?

Tu było mnóstwo emocji! Anthony Joshua (24-3, 22 KO) był zmotywowany i pewny siebie, aby ponownie zostać mistrzem świata wagi ciężkiej. Brytyjczyk już raz odzyskiwał tytuły. Tym razem musiał jednak ponownie uznać wyższość kapitalnie wyszkolonego Oleksandra Usyka (20-0, 13 KO). Nie brakowało kontrowersji po samej walce…

Budda ostro o Murańskich w FAME MMA: Wzięliście go znów, robiąc z mordy dupę! Co wy na to?

Budda był gościem ostatnich ”Aferek” Popularny youtuber postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o Murańskich, którzy toczą pojedynki w FAME MMA. Budda uważa, że wspomniane postacie powinny jak najmniej pojawiać się w mediach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis