MMA PLBoksWalka Tyson Fury vs. Deontay Wilder 3 przełożona! Jest wstępna nowa data!

Walka Tyson Fury vs. Deontay Wilder 3 przełożona! Jest wstępna nowa data!

Foto: Boks

Potwierdził się czarny scenariusz, walka Tyson Fury – Deontay Wilder 3 zostanie odroczona w czasie. Wygląda na to, że będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu trzeciej walki o mistrzowski pas wagi ciężkiej WBC. Właśnie przełożono datę  kolejnej brytyjsko-amerykańskiej potyczki w królewskiej dywizji wagowej.

Według wstępnych planów walka Tyson Fury vs. Deontay Wilder 3 miała odbyć się 18 lipca w MGM Grand Garden w Las Vegas, ale kibice na to starcie będą musieli poczekać dłużej.

Nowa data pojedynku ustalona jest na dzień 3 października tego roku. Areną zmagań pięściarzy nadal ma być Las Vegas. Przełożenie tej konfrontacji ma związek z panującą obecnie na świecie pandemia koronawirusa.

Walka Tyson Fury – Deontay Wilder 3 przełożona

Fury i Wilder pierwszy raz spotkali się w grudniu 2018 roku, wówczas ich walka zakończyła się remisem. Rewanż odbył się dwa tygodnie temu i w drugim starciu oglądaliśmy już zwycięzcę. Tym okazał się Tyson Fury, który zwyciężył przez nokaut w siódmej rundzie. Walkę przerwało wówczas rzucenie ręcznika przez narożnik Amerykanina.