MMA PLBoksTyson Fury cięższy, ale mimo to Derek Chisora wierzy, że do trzech razy sztuka i wreszcie z nim wygra

Tyson Fury cięższy, ale mimo to Derek Chisora wierzy, że do trzech razy sztuka i wreszcie z nim wygra

Za nami ceremonia ważenia przed dzisiejszą głośną walką w zawodowym boksie. W wadze ciężkiej rękawice po raz trzeci w historii skrzyżują Tyson Fury i Derek Chisora. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski WCB wagi ciężkiej.

Tyson Fury cięższy

Tyson Fury specjalnie wraca z ogłoszonej – może tylko marketingowo? – emerytury i po raz trzeci zmierzy się ze swoim rodakiem – Derekiem Chisorą. Wcześniejsze dwie walki “Król Cyganów” wygrywał bez większych problemów.

Czy za trzecim razem będzie podobnie.

Tyson Fury cięższy, ale mimo to Derek Chisora wierzy, że do trzech razy sztuka i wreszcie z nim wygra

Chisora wierzy, że spełni się popularne przysłowie mówiące, że do trzech razy sztuka. Waga obu pięściarzy jednak nie wskazywała na Chisorę, bowiem to Fury wniósł na wagę więcej kilogramów.

Tyson Fury na wczorajszej ceremonii ważenia wniósł na wagę 121,8 kilograma, podczas gdy Derek Chisora ważył 118,2 kg.

Całe ważenie możecie zobaczyć poniżej:

Transmisja z walki Fury vs Chisora 3 odbędzie się na kanale Polsat Sport oraz w Polsat Box Go. Początek transmisji z gali w Londynie o godz. 19:00. Walka wieczoru spodziewana jest ok. godz. 22:15-22:30 czasu polskiego.

Zobacz także:

Sędzia UFC Łukasz Bosacki krytykuje trenera Oknińskiego po PRIME 4: Takie zachowanie nie powinno mieć miejsca! Co wy na to?

Na minionej gali PRIME 4: Królestwo doszło do pojedynku z udziałem Adama Oknińskiego. Zawodnik kategorii ciężkiej zmierzył się z byłym mistrzem KSW Arturem Sowińskim. W przerwie między rundami Adam Okniński został w nietypowy sposób zmotywowany przez trenera i swojego ojca – Mirosława Oknińskiego. O zachowaniu trenera wypowiedział się właśnie sędzia UFC Łukasz Bosacki.

Alex Pereira zaprosił do walki Chimaeva. Postawił jednak warunek, na co Czeczen powiedział: Jak tak, to nie

Nowy mistrz wagi średniej UFC Alex Pereira był gościem programu The MMA Hour, gdzie w rozmowie z Arielem Helwanim zdradził, że zaprosił do walki głośnego ostatnimi czasy Khamzata Chimaeva. Postawił jednak warunek, na który Czeczen nie przystał.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis