MMA PLGROMDATyson czy Don Diego? Zapowiedź finału na gali GROMDA 3 [WIDEO]

Tyson czy Don Diego? Zapowiedź finału na gali GROMDA 3 [WIDEO]

Foto: GROMDA

Tyson czy Don Diego? Krystian Kuźma czy Mateusz Kubiszyn? Te pytania zadają sobie fani walk na gołe pięści, którzy w piątek 11 grudnia obejrzą kolejną edycję gali GROMDA.

Projekt tworzony przez Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego będzie miał trzecią swoją odsłonę już w najbliższy piątek. To na tej gali dojdzie do pojedynku finałowego, w którym spotkają się Krystian “Tyson” Kuźma i Mateusz “Don Diego” Kubiszyn.

Stawką tego starcia będzie 100 tysięcy złotych.

Tyson czy Don Diego? Zapowiedź finału na gali GROMDA 3

W sieci organizatorzy zamieścili zapowiedź tego długo wyczekiwanego starcia.

Krystian “Tyson” Kuźma to zwycięzca pierwszej edycji gali GROMDA. Pochodzący z Torunia eksplozywny zawodnik po raz kolejny przetestuje swoje mocne pięści na twarzy przeciwnika. Tym będzie nieoczekiwany zwycięzca 2. edycji GROMDY – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn. “Don Diego” w finałowej walce na gali GROMDA 2 zaskoczył wszystkich, kiedy jednym ciosem odwrócił losy walki z Dawidem “Maximusem” Żółtaszkiem.

A Wy komu będziecie kibicować w tym pojedynku?

TYSON vs DON DIEGO.

Sportowiec czy chuligan, kto ma większe szanse w walkach na gołe pieści?

Dowiemy się już 11 grudnia na gali GROMDA 3.Krwawy piątek już 11 grudnia.

NA ŻYWO w PPV na www.GROMDA.tv

Zanim jednak pięści pójdą w ruch i poleje się krew, czas na konfrontację na słowa i wypowiedzi samych bohaterów finału turnieju GROMDA o 100 tysięcy złotych. Czas na słowną solóweczkę.

GROMDA: Walki na gołe pięści

Nie ma miękkiej gry.

#GROMDA#GROMDA3

GROMDA 3: TYSON vs DON DIEGO. SPORTOWIEC kontra CHULIGAN. Słowna SOLÓWKA przed walką na gołe pięści.

TYSON vs DON DIEGO. Sportowiec czy chuligan, kto ma większe szanse w walkach na gołe pieści? Dowiemy się już 11 grudnia na gali GROMDA 3.Krwawy piątek już 11 grudnia. NA ŻYWO w PPV na www.GROMDA.tvZanim jednak pięści pójdą w ruch i poleje się krew, czas na konfrontację na słowa i wypowiedzi samych bohaterów finału turnieju GROMDA o 100 tysięcy złotych. Czas na słowną solóweczkę.GROMDA: Walki na gołe pięściNie ma miękkiej gry.#GROMDA #GROMDA3

Posted by Gromda on Monday, December 7, 2020

Zobacz także:

Rachael Ostovich zwolniona z UFC! Przegrała trzy walki z rzędu…

Rachael Ostovich zwolniona z UFC! Zawodniczka występująca w kategorii muszej przegrała swoje trzy ostatnie walki. Teraz jest otwarta na propozycje z innych organizacji.

Adrian Błeszyński po Babilon MMA 18 opublikował zdjęcie dramatycznie wyglądającego oka

Adrian Błeszyński po Babilon MMA 18 opublikował dramatycznie wyglądające oko po walce z Pawłem Pawlakiem. Starcie to było walką wieczoru całego wydarzenia i według wielu obserwatorów było to najlepsze starcie w 2020 roku w polskim MMA.