MMA PLBoksTyson był bliski samobójstwa! Uważa, że uratował go narkotyk: Moje całe życie się odmieniło!

Tyson był bliski samobójstwa! Uważa, że uratował go narkotyk: Moje całe życie się odmieniło!

Mike Tyson (50-6, 44 KO) miał ciężkie życie! Amerykanin przyznał, że były momenty, w których był bliski samobójstwa. Wielki pięściarz stwierdził, że komfort życia polepszył mu jeden z narkotyków.

Tyson

”Żelazny Mike” w wieku 20 lat został najmłodszym Mistrzem Świata w kategorii ciężkiej. Tyson był dwukrotnym Mistrzem Świata wszechwag zawodowców. Historia Mike’a Tysona jest niczym drastyczny, a zarazem piękny film. Tyson wychowany w biedzie i patologii  ciężką pracą zaistniał na całym świecie. Jego popularność była tak duża, że nie mógł sobie z tym poradzić. Tyson nie należał do osób, które lubiły media oraz fanów.

Tyson: Kiedy zostałem przedstawiony grzybom…

Mike Tyson (50-6, 44 KO) zapewniał, że przed walką zapalenie marihuany powodowało u niego spokój. To nie koniec, bo ”Żelazny Mike” twierdzi, że inny z narkotyków odmienił jego życie.

Kiedy zostałem przedstawiony grzybom… moje całe życie się odmieniło. Z miejsca, gdzie byłem bliski samobójstwa, do tego, gdzie jestem teraz. To piękne lekarstwo, ale ludzie nie patrzą na to w ten sposób (…) Wierzę, że to jest dobre dla świata. Jeśli umieścisz 10 osób, które się nie lubią, w jednym pokoju i dasz im trochę psychodelików, będą sobie robić zdjęcia. Zamknij w jednym pokoju 10 nielubiących się osób i daj im trochę alkoholu, wzajemnie się powystrzelają. Taka jest prawda.

54-latek niespodziewanie ogłosił swój powrót na ring. Po jego słowach wielkie gwiazdy wagi ciężkiej również przyznały, że chętnie wrócą na starcia elit. Mowa tutaj o Evanderze Holyfieldzie czy Lenoxie Lewisie.

Do walki Mike Tysona z Royem Jonesem Jr (66-9, 47 KO). doszło dwudziestego ósmego listopada. Wojownik z Brooklynu pokazał się z dobrej strony i udowodnił, że jest gotowy na jeszcze parę pokazowych pojedynków. Gorzej było z Royem, który już po jednej z pierwszych rund oddychał rękawami. Ostatecznie sędziowie wskazali na remis.

Zobacz także:

Michał Milowicz zrobił sobie tatuaż polskiej organizacji MMA, ale… nie jest pierwszym! Widzieliście?

Popularny aktor i celebryta Michał Milowicz zrobił sobie tatuaż polskiej organizacji MMA! W swoich mediach społecznościowych opublikował film z dziarania!

”Mini Majk” ostro trenuje! Szykuje się następna walka? [WIDEO]

Wygląda na to, że Mateusz Krzyżanowski nie chce poprzestać na jednym pojedynku w mieszanych sztukach walki. ”Mini Majk” ostro trenuje i zamierza jeszcze zaskoczyć!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis