MMA PLBoksTyron Woodley z wypłatą życia za walkę z youtuberem Jakiem Paulem!

Tyron Woodley z wypłatą życia za walkę z youtuberem Jakiem Paulem!

Foto: Boxing News

Wygląda na to, że były mistrz wagi półśredniej UFC Tyron Woodley skończył z wypłatą życia za walkę z youtuberem Jakiem Paulem!

Do starcia byłego zawodnika największej organizacji MMA na świecie z youtuberem trenującym amatorsko boks doszło w minioną niedzielę w Cleveland. Starcie to niejednogłośną decyzją sędziów wygrał… youtuber.

Woodley musiał przełknąć gorzką pigułkę po porażce z nisko notowanym rywalem, ale przełknięcie tej pigułki słodzi jednak wypłata, jaką otrzymał za swoją walkę!

Tyron Woodley z wypłatą życia za walkę z youtuberem Jakiem Paulem!

Komisja Sportowa stanu Ohio podała do publicznej wiadomości listę płac zawodników, którzy wzięli udział w niedzielnej imprezie.

Bohaterowie walki wieczoru – Jake Paul i Tyron Woodley za swoją walkę zarobili… po dwa miliony dolarów! 2 MILIONY DOLARÓW DLA KAŻDEGO Z NICH!

Należy zaznaczyć, że powyższa kwota jest wynagrodzeniem kontraktowym, niezawierającym wpływów od sponsorów i ewentualnego procenta ze sprzedaży PPV.

Wygląda więc na to, że Tyron Woodley za walkę bokserską z yotuuberem zarobił więcej niż w UFC, gdzie jego zarobki oscylowały w okolicach 500 tys. dolarów.

Zobacz także:

Poznaliśmy rywalkę Eweliny Woźniak na gali Brave CF 54 w Koninie

Wiadomo już z kim Ewelina Woźniak (5-0) zmierzy się 25 września na gali Brave CF 54 w Koninie. Rywalką Polki będzie Samin Kamal Beik (5-3).

Zaskoczył! Alan Kwieciński chętnie zmierzy się z… Marcinem Różalskim!

Alan Kwieciński nie przestaje zaskakiwać! Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” skomentował ostatnie słowa Marcina Różalskiego. To nie koniec, bo zawodnik FAME MMA zapewnia, że chętnie zmierzy się z byłym mistrzem KSW.

Ewelina Woźniak o słowach Magdaleny Loski: Mam ważniejsze sprawy niż zaglądanie ludziom do portfela i nazywanie ich żenującymi

Jedna z najbardziej obiecujących zawodniczek w polskim MMA – Ewelina Woźniak stoi w opozycji do zdania Magdaleny Loski o freakach.