MMA PLBoksTyron Woodley wysłany na odpoczynek po dramatycznym nokaucie z rąk youtubera Jake’a Paula. Lekarze bezwzględni!

Tyron Woodley wysłany na odpoczynek po dramatycznym nokaucie z rąk youtubera Jake’a Paula. Lekarze bezwzględni!

Były mistrz UFC Tyron Woodley wszedł do świata o którym wcześniej nie miał pojęcia. Po pierwszej walce bokserskiej z youtuberem Jakiem Paulem musiał wytatuować sobie frazę “Kocham Jake’a Paula”, żeby otrzymać szansę rewanżu z nim, a gdy to uczynił i ten rewanż się ziścił, to zakończył go na deskach będąc dramatycznie znokautowanym.

Tyron Woodley

Teraz o jego stanie zdrowia wypowiedzieli się medycy, którzy zdecydowali jak długą przerwę medyczną musi sobie zrobić, żeby głowa i ciało odpoczęły.

Tyron Woodley wysłany na odpoczynek po dramatycznym nokaucie z rąk youtubera Jake’a Paula. Lekarze bezwzględni!

Komisja Bokserska Stanu Floryda, która sankcjonowała pojedynek bokserski między Paulem a Woodleyem nałożyła 60-dniowe zawieszenie medyczne na byłego mistrza mieszanych sztuk walki, który pojedynek pięściarski z youtuberem zakończył tak:

Woodley po tej walce musi teraz odpoczywać i przemyśleć swoją przyszłość jako zawodnika sztuk walki. Nie wiadomo bowiem, czy kiedykolwiek jeszcze zobaczymy “T-Wooda” w rywalizacji sportowej.

A Jake Paul? Po tej wiktorii amerykański youtuber ma teraz dużą kolejkę chętnych do walki z nim. Wśród kandydatów na następnego rywala Paula są m.in.: Anderson Silva, Tommy Fury, Nate Diaz czy Vitor Belfort.

Zobacz także:

Gamrot wierzy, że w 2023 roku zawalczy o pas UFC! Co o tym myślicie?

Gamrot wierzy, że w 2023 roku zawalczy o pas: Pokażę wszystkim, że jestem najlepszy na świecie!

Tyron Woodley zabrał głos po brutalnej porażce z Paulem! Widzieliście?

Były mistrz UFC Tyron Woodley wydał krótkie oświadczenie po druzgocącej porażce z amerykańskim youtuberem Jakiem Paulem. “T-Wood’ przegrał z tym zawodnikiem już drugą walkę z rzędu.

Szef KSW komentuje przegraną Mameda: Od lat inspiruje kolejne pokolenia!

To był gorzki wieczór dla fanów Mameda Khalidova. Były już mistrz, w walce wieczoru KSW 65 przegrał przez nokaut z Roberto Soldicem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis