MMA PLUFCTyron Woodley walczył z kontuzją! Pokazał rentgen po walce z Covingtonem

Tyron Woodley walczył z kontuzją! Pokazał rentgen po walce z Covingtonem

Foto: Facebook/ Tyron Woodley

Tyron Woodley w ostatniej walce z Colbym Covingtonem walczył z kontuzją! Były mistrz wagi półśredniej UFC pokazał zdjęcie, które potwierdziło, że w minioną sobotę doznał złamania żebra.

“T-Wood” w walce wieczoru sobotniej gali UFC Vegas 11 przegrał z Colbym Covingtonem przez TKO w piątej rundzie. Jednak na jego dyspozycję ogromny wpływ miała kontuzja, której doznał w trakcie walki.

Tyron Woodley walczył z kontuzją! Pokazał rentgen po walce z Covingtonem

Dziennikarz ESPN, Ariel Helwani opublikował na Twitterze zdjęcie rentgenowskie pokazujące złamane żebro Woodleya. Podobno Amerykanin kontuzji doznał na początku walki z Covingtonem, a złamanie żebra spowodowało – jak zaznaczył sam zawodnik – największy ból w jego życiu:

Tyron Woodley czuł w trakcie walki, że doszło do poważnej kontuzji, ale nie spodziewał się, że jej rozmiary okażą się aż takie. Dopiero w szpitalu po badaniach okazało się, że większą część walki z Covingtonem przewalczył ze złamanym żebrem.

Obecnie “T-Wood” znajduje się w serii trzech porażek z rzędu. Przegrywał z Kamaru Usmanem, z którym stracił pas mistrzowski UFC, potem lepszy od niego okazał się Gilbert Burns, a teraz przegrał z Colbym Covingtonem.

Zobacz także:

Colby Covington miażdży akcję Black Lives Matter. Mocne słowa zawodnika UFC!

Colby Covington i Tyron Woodley mieli ze sobą spięcie nie tylko w oktagonie, ale również i wobec akcji Black Lives Matter, którą żyje teraz cały świat. “Chaos” odniósł się do niej podczas rozmowy z dziennikarzami po minionej gali UFC Vegas 11.

Jan Błachowicz powitany w Abu Dhabi przed UFC 253: Idź po pas!

Jan Błachowicz pięknie powitany w Abu Dhabi przed galą UFC 253, na której zmierzy się w walce o pas mistrzowski wagi półciężkiej. Najwyraźniej Polak ma już fanów na całym świecie!

Mateusz Gamrot gotowy na TOP 15 w UFC: Potrzebuję wyzwań

Mateusz Gamrot (17-0, 1 N/C) wybrał UFC i zadebiutuje w nowej organizacji już w październiku. “Gamer” jest wdzięczny KSW, ale przyznaje, że potrzebuje nowych wyzwań.