MMA PLJake PaulTyron Woodley trenuje z Mayweatherem! Wziął sobie na serio walkę z youtuberem!

Tyron Woodley trenuje z Mayweatherem! Wziął sobie na serio walkę z youtuberem!

Foto: Twitter/Tyron Woodley

Były mistrz wagi półśredniej UFC Tyron Woodley trenuje z Floydem Mayweatherem Juniorem! Amerykanin przygotowuje się właśnie do walki bokserskiej z… youtuberem!

Woodley zmierzy się 28 sierpnia w walce wieczoru gali pięściarskiej z cyklu Triller Fight Club z Jakiem Paulem. Starcie to jest niezwykle oczekiwane przez kibiców sportów walki na całym świecie.

Wszystko przez poprzednią wygraną Paula. Youtuber w ostatnim występie znokautował w pierwszej rundzie byłego mistrza Bellatora i One Championship – Bena Askrena. Czy to samo zrobi z kolejnym mistrzem MMA?

Tyron Woodley trenuje z Mayweatherem! Wziął sobie na serio walkę z youtuberem!

O to będzie jednak dużo trudniej, bowiem Woodley jest lepszym pięściarzem od kaleczącego tę formułę walki Askrena, a na dodatek Amerykanina do tej konfrontacji przygotowuje Floyd Mayweather Junior.

W sieci pojawiło się kilka zdjęć ze wspólnych zajęć Woodleya z Mayweatherem Juniorem:

Zobacz także:

Helenius vs Kownacki 2 już oficjalnie! Jest data walki! Da radę?

Wreszcie można to już oficjalnie ogłosić! Walka Helenius vs Kownacki jest już pewna! Poznaliśmy datę oraz miejsce rewanżu z udziałem “Babyface”!

Akop Szostak o walce z Kołeckim na KSW 62: Będzie piekłem, przez które chce przejść… Będzie piekło?

No i stało się! Akop Szostak (4-3) wystąpi w walce wieczoru KSW 62, a zmierzy się z Szymonem Kołeckim (9-1). Mamy pierwsze słowa podopiecznego Roberta Jocza po oficjalnie ogłoszonym starciu.

Jan Błachowicz o Jonie Jonesie: Tam jest bajzel w głowie!

Nie daje za wygraną mistrz kategorii półciężkiej – Jan Błachowicz. Polak po raz kolejny w dość ostry sposób wypowiada się o swoim niedoszłym rywalu – Jon Jonesie. “Tam jest bajzel w głowie!” – powiedział o byłym czempionie Błachowicz.