MMA PLBoksTyron Woodley błaga o rewanż z youtuberem! Zgodził się wytatuować “Kocham Jake’a Paula”

Tyron Woodley błaga o rewanż z youtuberem! Zgodził się wytatuować “Kocham Jake’a Paula”

Były mistrz UFC Tyron Woodley błaga o rewanż z youtuberem Jakiem Paulem! Zawodnik, który swego czasu dzierżył pas mistrzowski największej organizacji MMA na świecie zgodził się na nietypowy warunek youtubera przed rewanżem!

Przypominamy, że tej nocy w Cleveland odbyła się gala bokserska, na której to amerykański youtuber Jake Paul na przestrzeni ośmiu rund wypunktował Tyrona Woodleya zgarniając drugą wygraną z rzędu nad byłym mistrzem MMA (wcześniej znokautował w pierwszej rundzie Bena Askrena).

Tyron Woodley błaga o rewanż z youtuberem! Zgodził się wytatuować “Kocham Jake’a Paula”

Według wielu obserwatorów walka Paula z Woodleyem jednoznacznie pokazała, który z tych zawodników jest lepszym pięściarzem, choć Woodley w wywiadzie po walce stwierdził, że czuł się lepiej w tej walce i zaczął prosić Jake’a Paula o rewanż!

Youtuber na ten rewanż się zgodził ale postawił warunek – Tyron Woodley ma wytatuować sobie frazę: “Kocham Jake’a Paula”.

Woodley na ten warunek przystał!

Sprawdźcie sami:

Zobacz także:

Ferrari o trenerze Bonusa BGC: Warto pójść do psychiatry, dawno nikt się tak nie kompromitował! [WIDEO]

Amadeusz Roślik był obecny podczas wczorajszej gali High League w Ergo Arenie. ”Ferrari” pojawił się w narożniku ”Carlito”. Gwiazda FAME MMA skomentowała wypowiedzi trenera ”Bonusa BGC” po całym zamieszaniu.

Jake Paul pokonał byłego mistrza UFC Tyrona Woodley’a! To kolejny były mistrz MMA, z którym wygrał

Amerykański youtuber Jake Paul pokonał byłego mistrza UFC Tyrona Woodley’a w walce bokserskiej! To już kolejny mistrz MMA, z którym wygrał!

EFM SHOW 2: Zawodnicy EFM pod wykrywaczem kłamstw! Czy mają coś do ukrycia?

Organizacja EFM SHOW postanowiła poddać swoich zawodników ciężkiej próbie.