MMA PLBoksTymex: Robinson robi awanturę na ważeniu! Jonak odpowiada ”Pajacuje jak małpka w zoo”! [WIDEO]

Tymex: Robinson robi awanturę na ważeniu! Jonak odpowiada ”Pajacuje jak małpka w zoo”! [WIDEO]

Damian Jonak (41-1-1, 21 KO) już dzisiaj stanie przed szansą rewanżu. 38-latek podczas Tymex Boxing Night 19 po raz drugi zmierzy się z Andrewem Robinsonem (25-5-1, 7 KO). Na ważeniu było gorąco za sprawą Brytyjczyka.

Jonak

Jonak ostatni pojedynek stoczył na początku kwietnia 2019 roku. Polak w Katowickim spodku dał wyrównane starcie z Andrewem Robinsonem. Po ośmiu rundach sędziowie niejednogłośnie wskazali zwycięstwo Brytyjczyka.

Skróty ich pierwszego starcia możecie zobaczyć [TUTAJ]

Dymy!

Było gorąco podczas ważenia przed galą Tymex Boxing Night 19. Andrew Robinson (25-5-1, 7 KO) jest pełen emocji. Brytyjczyk zapowiada, że tym razem znokautuje Damiana Jonaka (41-1-1, 21 KO).

Polak postanowił krótko skomentować zachowanie Robinsona.

Bardzo się cieszę, że robi z siebie klauna. Pajacuje jak małpka w zoo, będzie spi**dalał tak jak ostatnio. Też wtedy uciekał i unikał walki. Dla mnie żaden problem, a to że pajacuje nawet mi się podoba.

Cała ceremonia ważenia i wspomniana sytuacja poniżej:

W walce wieczoru Robert Parzęczewski zmierzy się z Tarasem Golovashchenko. Transmisja gali od 20:05 na żywo w TVP Sport. 

Zobacz także:

Daro Lew zgłasza gotowość! Ma nadzieje, że Jacek Murański przyjmie wyzwanie! [WIDEO]

Dariusz Kaźmierczuk nie powiedział ostatniego słowa! ”Daro Lew” ma nadzieje, że w przyszłości dojdzie do jego starcia z Jackiem Murańskim. Dariusz oficjalnie rzucił wyzwanie w stronę ”Murana”. 

To jest prawdziwe show! Tańczący w klatce Don Kasjo, Boxdel i Wrzosek, pojawiło się nagranie! Oglądaliście?

To jest właśnie show! To mogliśmy zobaczyć podczas walki wieczoru FAME MMA 12 w Ergo Arenie. W pewnym momencie Kasjusz Życiński oraz Marcin Wrzosek zaczęli tańczyć.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis