MMA PLBoksTymex 13: Duża niespodzianka! ”Arab” ciężko znokautowany w 2 rundzie! [WIDEO]

Tymex 13: Duża niespodzianka! ”Arab” ciężko znokautowany w 2 rundzie! [WIDEO]

W walce wieczoru Tymex Boxing Night 13 doszło do niespodzianki. Faworyzowany Robert Parzęczewski (25-2, 16 KO) został ciężko znokautowany. To była druga zawodowa przegrana, ale pierwszą przed czasem. Sherzod Khusanov (22-1-1, 9 KO) mimo 40-lat na karku pokazał, że jest dobrym testerem.

Parzęczewski rozpoczął aktywnie. Dochodził do celu ze swoimi ciosami, ale żaden nie zrobił większego wrażenia na przeciwniku, który wyczekiwał. Nie było to przypadkowe. Khusanov wystrzelił potężnym ciosem w drugiej rundzie. Parzęczewski runął na ring. To był ciężki nokaut! Publiczność jak i sami komentatorzy byli w szoku..

Robert Parzeczewski ciężko znokautowany przez weterana z Uzbekistanu 🔥🔥🔥

Opublikowany przez BOKSWPOLSCE.PL Sobota, 26 września 2020

Przypomnijmy, że ”Arab” wierzył, że po następnych efektownych zwycięstwach dostanie duży pojedynek. Częstochowianin w przeszłości 2-krotnie dostał propozycje walki o Mistrzostwo Świata. Parzęczewski przed tym pojedynkiem mógł pochwalić się passą siedemnastu zwycięstw z rzędu.

Dla Khusanov był to drugi występ w Polsce. Reprezentant Uzbekistanu we wrześniu 2018 roku doznał pierwszej zawodowej przegranej. 40-latek w Jastrzębie-Zdrój przegrał na punkty z Damianem Jonakiem. Dodać jednak trzeba, że Sherzod w tym starciu pokazywał się z naprawdę dobrej strony i zapewnił ciężką przeprawę dla również doświadczonego Jonaka.

Zobacz także:

Jan Błachowicz na godziny przed UFC 253: Jeszcze jeden mały kroczek i może będę spełniony

Jan Błachowicz na godziny przed dzisiejszą galą UFC 253 porozmawiał z Dominikiem Durniatem z Polsat Sport o tym, co czeka nas wszystkich w nocy z soboty na niedzielę.

Analiza walki Błachowicz-Reyes! Odliczacie?

To już dziś! Wielki moment w polskim MMA. Zobaczcie analizę pojedynku mistrzowskiego naszego reprezentanta.