MMA PLUFCTym razem przeciwnikiem choroba! Weteran UFC trafił do szpitala

Tym razem przeciwnikiem choroba! Weteran UFC trafił do szpitala

Chris Leben (21-12) weteran mieszanych sztuk walki trafił do szpitala. Amerykanin na instagramie poinformował widzów, że walczy z wirusem i nie jest to wcale łatwa walka. 

Leben

”The Crippler” swój debiut w MMA odnotował w 2002 roku. 41-latek niecałe dwa lata później trafił do UFC poprzez program The Ultimate Fighter Season 1. Leben w swojej barwnej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Anderson Silva, Michael Bisping czy Wanderlei Silva. Warto zaznaczyć, że Chris na początku 2010 roku wypunktował dobrze znanego w naszym kraju Jaya Silve.

Reprezentant Stanów Zjednoczonych karierę MMA zakończył pod koniec 2013 roku. Leben dalej toczy swoje pojedynki, lecz na gołe pięści. Ostatni start odnotował w poprzednim roku, gdy po minucie i 7-sekundach zdemolował Quentina Henry.

Leben: Trafiłem tam w wyniku kaszlu i trudności z oddychaniem!

Chris Leben (21-2) trafił do szpitala! Amerykanina czeka kolejna walka – tym razem z chorobą. Chris walczy z wirusem, który w jego przypadku nie był bezobjawowy. Leben o całej sytuacji poinformował na instagramie.

A więc jestem w szpitalu od wtorku. Trafiłem tam w wyniku kaszlu i trudności z oddychaniem. Nie zamierzam narzekać, ale jeśli nie widzieliście mnie na sali, czy gdziekolwiek indziej, to to jest powód. Jeśli możecie to wysyłajcie mi dobry przekaz. Nie chcę zbyt dużo mówić dopóki nie będziemy wiedzieć dokładnie co mi jest

Zobacz także:

Organizacja GROMDA proponuje Denisowi Załęckiemu walkę: Czas na lekcję pokory i szacunku! Zaskoczeni?

O Denisie Załęckim w ostatnim czasie jest naprawdę głośno. ”Bad Boy” w sobotę stoczył pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. Denis pewnie na całym dystansie wypunktował Alana Kwiecińskiego.

Znany piłkarz znęcał się nad kotem. Jan Błachowicz zareagował! Mocna wypowiedź Polaka! Widzieliście?

Dzisiaj świat obiegła informacja o tym, jak znany piłkarz znęcał się nad swoim kotem. Teraz na te rewelacje zareagował były mistrz UFC – Jan Błachowicz!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis