MMA PLPrime Show MMATym razem PRIME do tego nie dopuściło! Chodzi o sytuację z Normanem Parke!

Tym razem PRIME do tego nie dopuściło! Chodzi o sytuację z Normanem Parke!

Już w poniedziałek o godz. 20:00 na kanale PRIME SHOW MMA odbędzie się druga konferencja przed drugą galą. Tym razem organizatorzy postarali się dopiąć wszystko na ostatni guzik i wydaje się, że dopełniono nawet formalności związane z Normanem Parke..

Tym razem PRIME do tego nie dopuściło! Chodzi o sytuację z Normanem Parke!
Foto: PRIME SHOW MMA

Kilka tygodni temu miała miejsce pierwsza konferencja przed drugą galą PRIME SHOW MMA. Wówczas nie było na niej zawodnika walki wieczoru Normana Parke’a.

Według oficjalnych informacji, menedżer zawodnika Marcin Prymek źle zabukował bilety lotnicze. Pojawiają się także wiadomości, że Irlandczyk z Północy specjalnie chciał odpuścić wydarzenie.

Teraz mamy potwierdzone informacje, że “Stormin” wylądował już w Warszawie i weźmie udział w poniedziałkowym evencie. Bardzo ciekawie zapowiada się jego konfrontacja z Grzegorzem Szulakowskim oraz z Pawłem Tyburskim, bowiem na poprzedniej konferencji było między nimi gorąco a Parke nie mógł swobodnie odpowiadać.

Norman Parke na konferencji PRIME!

Ponadto starcie zawodnika z Wysp z “Szulim” będzie walką wieczoru gali PRIME SHOW MMA. Widzowie oglądający PPV oraz ci zgromadzeni na hali w Gdyni zobaczą MMA na najwyższym poziomie.

Jak wracający po 2,5 letniej Grzegorz Szulakowski zaprezentuje się na tle Normana Parke’a, który z kolei ostatnio gustował jedynie w freakowe walki? Ostatni sportowy pojedynek stoczył na KSW 53, gdzie został brutalnie zdominowany przez Mateusza Gamrota.

Druga konferencja przed galą PRIME SHOW MMA 2 odbędzie się w poniedziałek, 4 lipca, o godzinie 20:00. Oglądać ją będzie można na oficjalnym kanale YouTube organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis