MMA PLPaweł TyburskiTyburski po zwycięstwie na PRIME 2: Adaś wygrywa teraz swoją najważniejszą walkę w życiu! [WIDEO]

Tyburski po zwycięstwie na PRIME 2: Adaś wygrywa teraz swoją najważniejszą walkę w życiu! [WIDEO]

Paweł Tyburski ma już za sobą drugie efektowne zwycięstwo w organizacji PRIME SHOW MMA. Może czas na starcie o pas? Tego nie można wykluczyć. ”Tybori” pod względem sportowym jest jednym z najlepszych freaków w naszym kraju. Podopieczny Przemysława Szyszki już w pierwszej odsłonie zdemolował Adama Soroko.

Tyburski

Tyburski oczywiście atakował mocnymi niskimi kopnięciami. ”Tybori” zaskoczył przeciwnika mocnymi ciosami na korpus. W pewnym momencie Soroko był mocno naruszony. Adam był liczony, ale do samego końca chciał walczyć i pokazał charakter. Były zawodnik karate próbował jeszcze czymś odpowiedzieć, ale było to za mało na świetnie dysponowanego Tyburskiego. Po kolejnym liczeniu sędzia przerwał walkę.

Paweł Tyburski: Szacuneczek dla niego!

Zobaczcie co powiedział Paweł Tyburski po kolejnym efektownym starcie. ”Tybori” tym razem w pierwszej odsłonie zdemolował Adama Soroko.

Na pewno szacuneczek dla niego, bo wiesz znowu został rzucony na głęboką wodę. Nie uważam się za nie wiadomo jakiego zawodnika, ale na freak fighty jestem dosyć mocny. Adaś wiadomo przechodzi swoją drogę, ale ja mu powiedziałem Adaś wygrywa teraz swoją walkę najważniejszą w życiu. Ta walka nie była jego najważniejszą, to była walka która mu pokazuje jak dużo jeszcze przed nim pracy. Jest na dobrej drodze, życzę mu tego żeby z niej nie zszedł.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Pudzianowski reaguje na zachowanie Bombardiera: Jestem gotowy w każdej chwili! Widzieliście?

Serigne Ousmane Dia podczas PRIME SHOW MMA 2 stoczył swój drugi pojedynek w Polsce. Tym razem było to efektowne zwycięstwo. Ogromny ”Bombardier” ponownie nawoływał do rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim. Weteran KSW postanowił zareagować w mediach społecznościowych.

Ten widok ucieszył wielu! Tak Jaś Kapela został ukarany przez Skolima za swoje prowokacje [WIDEO] Ucieszył?

Na wczorajszej gali PRIME Show MMA 2 w Arenie Gdynia doszło do pojedynku, w którym środowisko mieszanych sztuk walki w Polsce głównie kibicowało jednemu zawodnikowi. Chodzi o starcie Jaś Kapela vs Skolim, a sympatia środowiska skierowana była w stronę tego drugiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis