MMA PLHighleagueTyburski ostro o Hardkorowym Koksie: K*rwa niech on idzie w końcu do szkoły i te IQ podszkoli!

Tyburski ostro o Hardkorowym Koksie: K*rwa niech on idzie w końcu do szkoły i te IQ podszkoli!

Paweł Tyburski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wypowiedział się również o Robercie Burneice. Przypomnijmy, że na pierwszej konferencji High League 3 doszło do spięcia pomiędzy ”Tyborim”, a ”Hardkorowym Koksem”.

Tyburski

Burneika wraca do klatki po dłuższej przerwie. Popularny ”Hardkorowy Koksu” już czwartego czerwca podczas High League 3 w Ergo Arenie zmierzy się z debiutującym Robertem “Roburem WK” Orzechowskim.

Do spięcia z Tyburskim doszło na ostatniej panelu konferencji. Tyburski zamierzał wyjaśnić sytuację z popularnym raperem Alberto. Burneika uważał, że jest to niestosowne zachowanie, bowiem zabiera czas innym freakom, które biorą udział w tym wydarzeniu.

Sami zobaczcie:

Tyburski o Burneice: Uważam, że mam więcej oleju w głowie i IQ niż on!

Paweł Tyburski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wypowiedział się o Robercie Burneice.

No widzisz ja mógłbym (chodzi o konferencję) mu podejść i zaj*bać za to jakbym był bardziej impulsywny i tak dalej. Mógłbym tak zrobić, wtedy może i bym przesadził. Pukałbym się w pierś i powiedział ”może to nie było potrzebne, za bardzo impulsywnie podszedłem”. Nie uważam jednak, że to co powiedziałem było niestosowne. On niestosownie się zachował, bo wie jak freaki wyglądają. On wchodzi w świat, w którym ja też jestem i inni ludzie i widzi, że cały czas są takie akcje. I w tej sytuacji próbuje zabłysnąć i mówi ”idź zjeść kanapeczkę” ten tekst był śmieszny 10 lat temu. K*rwa niech on idzie w końcu do szkoły i te IQ podszkoli, może mu się jakoś uda. On chyba zapomniał, że idziemy do przodu i Ci ludzie są mądrzejsi. Chociaż sorry nie widać po ludziach/publiczności/odbiorcach, że zmądrzeli jeśli propsują takiego gościa, który cały czas mówi o kanapeczkach, stejkach i ku*wa nic więcej. Co on wnosi do życia? Że ma siłownię i podnoszenie ciężarów, ale za pewnymi rzeczami musi iść jakaś edukacja/sens głębszy (…) Wiesz co na pewno ma jakąś historię związaną z tymi ciężarami i tak dalej. Może teraz mnie zaatakują ludzie z jego grona odbiorców, ale jak tak patrzeć głębiej to on robi tylko tą siłownię. Ja nie mówię, że trenerzy personalni są źli, ale uważam, że mam więcej oleju w głowie i IQ niż on. Mimo to, że zrobił swoją markę, siłownię, jest na rynku ileś lat. Szanuje to, ale no sorry jakby – nawet jeśli coś robi i jest w tym dobry nie znaczy, że jest fajnym i mądrym człowiekiem. Ja znam dużo głupich co zarabiają w ch*j pieniędzy, ale są fatalni jako ludzie i kompani do czegokolwiek. 

Cała rozmowa poniżej:

Karta walk: 
Alberto Simao vs Marcin Dubiel 
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika 
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa 
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
 Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
 Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Paweł “Scarface” Bomba
Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Alan “Alan Człowieku” Godziński  

Zobacz także:

Środowisko walk na gołe pięści ostro reaguje na słowa Tyburskiego! Widzieliście?

Środowisko walk na gołe pięści postanowiło szybko i mocno zareagować na słowa Pawła Tyburskiego. ”Tybori” w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wyznał, że zamierza odwiedzić jednego ze swoich hejterów. Zawodnicy jak widać nie przepadają za Tyburskim.

Hari po ostatnim skandalu dostanie wielki pojedynek w Glory? W planach trylogia z Overeemem! 

To byłoby starcie na szczycie wagi ciężkiej w światowym kick boxingu. Niewykluczone, że jeszcze w tym roku dojdzie do trylogii pomiędzy Badrem Harim, a Alistairem Overeemem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis