MMA PLGrzegorz SzulakowskiTyburski do Szulakowskiego po ogłoszonej walce na PRIME 2: Zostaw jeszcze coś dla mnie!

Tyburski do Szulakowskiego po ogłoszonej walce na PRIME 2: Zostaw jeszcze coś dla mnie!

Paweł Tyburski na instagramie postanowił skomentować ogłoszone starcie pomiędzy Grzegorzem Szulakowskim, a Normanem Parke. Będzie to walka wieczoru PRIME SHOW MMA 2, która dziewiątego lipca odbędzie się Gdyni. ”Stormin” tym samym podtrzymuje mocne tempo i zamierza ponownie zachwycić swoją dyspozycją w klatce. Tym razem czeka go zdecydowanie większe wyzwanie w postaci pro sportowego zawodnika.

Tyburski

Warto zaznaczyć, że popularny ”Szuli” wraca do klatki po trzech latach przerwy. Ostatnie walki przegrywał, lecz z takimi zawodnikami jak Shamil Musaev, Marian Ziółkowski i Mateusz Gamrot.

”Stormin” już w przeszłości wspominał, że chętnie zmierzy się z Grzegorzem Szulakowskim. Wtedy doszło do mocnej riposty ”Szuliego” – co możecie zobaczyć [TUTAJ]

Paweł Tyburski komentuje!

Paweł Tyburski postanowił na instagramie skomentować ogłoszoną walkę pomiędzy Grzegorzem Szulakowskim, a Normanem Parke. ”Tybori” miał ważne przesłanie do ”Szuliego”.

@szuli_mma zostaw jeszcze coś dla mnie na następna gale🔥🔥🔥 powodzenia 👊

Tyburski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wspominał o potencjalnej walce z byłym tymczasowym mistrzem KSW w wadze lekkiej. Paweł co ciekawe jest gotowy na taki pojedynek w formule MMA.

Bardzo go szanuje jako zawodnika, jest dla mnie jednym z najlepszych zawodników na polskiej scenie fighterów, jest topowy. Szanuję to w ch*j. Podoba mi się nawet jego styl walki, ale też bardzo chciałbym z nim zawalczyć, bo to jest dla mnie motywacja i jeśli bym z nim wygrał, to zyskałbym dużo. Nawet jakbym przegrał – czego nie zakładam, bo ja wychodząc do walki wiem, że mam predyspozycje… Tak uważam, że mam wielkie szanse wygrać w MMA. Widzisz… Wiem, że gość miał walki z najlepszymi. Z Gamrotem walczył i tak dalej, ale ja też mam zaj*biste warunki (…) Ale poczekaj nie porównuj mnie do Piotrka Szeligi. Oczywiście z całym szacunkiem do Piotrusia, ale nie porównuj mnie do niego. Jestem wielopłaszczyznowy bardziej niż Piotruś. Nie obraź się Piotruś, ale uważam, że mam więcej do zaoferowania.          

Zobacz także:

Zawodnik MMA ostro o Marcinie Różalskim: Ostatnio Barnett pokonał tego pajaca!  Co wy na to?

To zaskakująca wypowiedź! Doświadczony zawodnik MMA – Nills Van Noord (21-10-2) postanowił na instagramie skomentować ogłoszony powrót Marcina Różalskiego. Były mistrz KSW wystąpi osiemnastego czerwca na gali w Toruniu. Będzie to starcie w formule K-1 w małych rękawicach z utytułowanym Errolem Zimmermanem.

Szalony Reporter o Załęckim: Wychodził w obstawie policji, to podobno jest prawilne! Widzieliście?

Szalony Reporter w mocnych słowach skomentował całe zamieszanie przy gali High League 3, która w sobotę odbyła się w Ergo Arenie. Postanowił dodatkowo wypowiedzieć się o Denisie Załęckim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis