MMA PLKrwawy SportTurniej wagi ciężkiej i walka o pas na gali Krwawy Sport 3!

Turniej wagi ciężkiej i walka o pas na gali Krwawy Sport 3!

Już 8 maja obędzie się kolejna gala walk na gołe pięści – Krwawy Sport 3. Z pewnością nie zabraknie emocji. Powinien je zapewnić bowiem m.in. turniej wagi ciężkiej. W walce wieczoru zaś na szali postawiony zostanie pas mistrzowski!

Turniej wagi ciężkiej

8 maja rozpoczynamy turniej wagi ciężkiej organizacji Krwawy Sport – walki na gołe pięści. Piekielnie mocny skład, tu nie ma przypadkowych zawodników! Kewin Wiwatowski były Mistrz PLMMA, Adam Wiśniewski niepokonany w walkach na gołe pięści, Paweł Koper silny, charakternych i nienaganny technicznie kickbokser z Trójmiasta oraz Vadim Shablevskyi, o którym trenerzy mówią przez pryzmat stalowej szczęki i najtwardszego łba na Ukrainie.

[informacja prasowa]

Walka wieczoru walką o pas!

Walka o pas organizacji Krwawy Sport -walki na gołe pięści w walce wieczoru gali Krwawy Sport 3.
Mistrz kategorii do 100kg podejmie wykluczonego z finału turnieju przez kontuzję na poprzedniej gali Łukasza Szecówkę.

Hebel to mistrz Niemiec K1 oraz aktualny mistrz Krwawego Sportu w kategorii do 100kg. Na poprzedniej gali w walce półfinałowej turnieju szybko znokautował boksera Michała Wasilkowskiego i awansował do finału.

Z kolei Szecówka jest zdobywcą 3 Pasów zawodowego mistrza Polski K1 w organizacji WKA i WKSF. Na gali Krwawy Sport 2 stoczył bardzo twardy, krwawy trzy rundowy bój półfinalowy z Adamem Curyło, w którym odniósł kontuzję i nie przystąpił do finału

Teraz nadejdzie czas rozliczeń, czas wyrównania porachunków!
Pas organizacji Krwawy Sport zostanie zaprezentowany juz w najbliższy piątek podczas konferencji prasowej, której transmisja będzie dostępna o godzinie 18:00 na profilu facebookowym organizacji Krwawy Sport- walki na gołe pięści.

[informacja prasowa]

Może być zdjęciem przedstawiającym ‎2 osoby i ‎tekst „‎08.05.2021 100 KG MUAY THAI FIGHT CLUB GDYNIA 100 KG ና WARRIORS KOZIEGŁOWY WALKI NA GOLE PIĘŚCI Krwawi purt K1 HARDCORE DIVISION HEBEL PPV KUPISZ NA WWW.KRWAWY-SPORT.PL SZECÓWKA لی‎”‎‎

Gala transmitowana będzie w systemie PPV. Cena subskrypcji wynosi 19,99 zł.

Zobacz także:

Borek o walce Don Kasjo vs Parke: Chłopak, który urodził się z talentem do boksu! Zaskoczeni?

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 czyli pojedynek Normana Parke z Kasjuszem Życińskim, wzbudza mnóstwo emocji. Wielu kibiców czeka z niecierpliwością, aż obaj zawodnicy spotkają się w klatce, żeby udowodnić, kto jest lepszy. “Bardzo ciekawa walka” – powiedział Mateusz Borek o zestawieniu Polaka z Północnym Irlandczykiem.

Mariusz Pudzianowski przed walką z Jurasem na KSW 61: Będzie wojna! Czekacie na tą walkę?

Mariusz Pudzianowski przed walką z Łukaszem “Jurasem” Jurkowskim na KSW 61 opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym zapowiedział nadchodzącą konfrontację. “Pudzian” spodziewa się… wojny!