MMA PLBez kategoriiTUF: Powrót Gabe Ruedigera!

TUF: Powrót Gabe Ruedigera!

61192_uhnslvtyla_vlarge.jpg

Gabe Ruediger (11-4)  po dziewięciu miesiącach absencji (Gabe przeszedł zabieg chirurgiczny kręgów szyjnych) od walk powraca do gry. Będzie walczył dla organizacji The Ultimate Fighter 30 sierpnia, przeciwnikiem jego będzie Justin Wilcox (4-2).

W gali ponadto wezmą udział: Mike Kyle oraz mistrz świata brazylijskiego ju-jitsu Andre Galvao. Dochód z imprezy będzie przeznaczony dla dziecięcego szpitala Shriner’s Hospital w Santa Monica.

Ruediger w wywiadzie dla  TAGG Radio powiedział, że bardzo cieszy się z powrotu a jeszcze bardziej, że będzie uczestniczył w tak wyniosłym wydarzeniu jakim będzie pomoc dla tego szpitala. Walka będzie w kategorii 160 funtów czyli o 5 więcej w jakiej zazwyczaj startował Gabe.

Jestem w 100 % przygotowanym do powrotu. Przez cztery  miesiące nie byłem zdolny, by robić cokolwiek. Teraz wszystko jest ok. Trenuję dwa lub trzy razy dziennie.

Ruediger przyznał się, że nie wie wiele o swoim przeciwniku.

Nie wiem zbyt dużo o nim, widocznie jest twardym facetem. Był amatorskim kulturystą. Podejrzewam, że fizycznie może być silniejszy ode mnie. Domyślam się, że pewnie ma dobre umiejętności zapaśnicze ponieważ jest członkiem amerykańskiej Akademii Kickboxingu. Ale, to wszystko co o nim wiem .”

Gabe Ruediger  to były zawodnik UFC, ale po serii porażek, Dana pożegnał się z tym zawodnikiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis