MMA PLPrime Show MMATu byłaby wielka różnica gabarytów! Ambro chętny na walkę z 170-kilogramowym Hecmanem!

Tu byłaby wielka różnica gabarytów! Ambro chętny na walkę z 170-kilogramowym Hecmanem!

Dawid Ambroziak już dziewiętnastego lutego zawalczy na pierwszej edycji Prime Show MMA. ”Ambro” zmierzy się z Adrianem Ciosem. Co ciekawe były zawodnik FAME MMA już w tym momencie ma na celowniku innego potencjalnego przeciwnika.

Ambro

Dawid w poprzednim roku stoczył jedną walkę. Ambroziak wrócił do klatki FAME MMA otwierając 10 edycje. ”Ambro” po całym dystansie przegrał pewną decyzją sędziów z Piotrem ”Miejskim Drwalem” Szczurkiem.

Ambro kontra Hecman?

Tak to możliwe! Pomiędzy nimi była dość mocna spina na pierwszej konferencji Prime: Zadyma. Dawid Ambroziak na insta stories został zapytany czy jego następnym przeciwnikiem będzie Jakub ”Hecman” Rygiel.

Chyba tak, ja powiedziałem że wyrażam zgodę na walkę z nim. Teraz do niego należy decyzja i federacji.

W tym pojedynku byłaby wielka różnica gabarytów. Jakub waży obecnie 170-kilogramów, a Dawid przed ostatnią walką wniósł na wagę 74 kilo.

”Hecmana” możecie kojarzyć z gali PunchDown. Jakub Rygiel próbował swoich sił w turnieju i jedno trzeba przyznać – pokazał tam charakter.

Zobacz także:

Najman ostro o Murańskim: Ta stara gangrena zaczepia prekursora MMA, to zwykły kapuś! Co wy na to?

To były mocne słowa! Mowa o następnym materiale na kanale Marcina Najmana. ”El Testosteron” nie odpuszcza Jackowi Murańskiemu. Ich konflikt trwa już dłuższy czas i niewykluczone, że w 2022 roku dojdzie w końcu do tego starcia w klatce.

Oficjalny trailer gali Prime: Zadyma! Ruszyła sprzedaż biletów! Będziecie na miejscu?

Podczas premierowej gali organizacji PRIME SHOW MMA dojdzie do zwieńczenia wielu mocnych konfliktów wśród polskich gwiazd internetu. W walce wieczoru zmierzą się niedawni królowie Youtube’a – Kruszwil i Kamerzysta. A to jedynie jedna walka z zaplanowanych dziesięciu!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis