MMA PLGamrotTsarukyan pewny siebie przed walką z Gamrotem: Skończę ten pojedynek przed czasem!

Tsarukyan pewny siebie przed walką z Gamrotem: Skończę ten pojedynek przed czasem!

Arman Tsarukyan (18-2) jest pewny swego przed sobotnim pojedynkiem z Mateuszem Gamrotem (20-1). Będzie to walka wieczoru najbliższego wydarzenia w Las Vegas. Zwycięzca tego starcia może zapewnić sobie walki z ścisłą czołówką.

Gamrot

W tak zwanym co-main evencie zobaczymy walkę kapitalnie zapowiadającego się Shavkata Rakhmonova (15-0), który zmierzy się z niebezpiecznym – Neilem Magnym (26-8). Kazach zapowiada, że zostanie mistrzem UFC! Trzeba przyznać, że potencjał ma ogromny.

Były mistrz M-1 Global ma za sobą trzy zwycięstwa w największej organizacji na świecie – wszystkie kończył przed czasem. Warto zaznaczyć, że Rakhmonov w 2015 roku zmierzył się z dwoma naszymi reprezentantami. Shavkat szybko przed czasem odprawiał Bartosza Chyrka oraz Michała Wiencka.

Arman Tsarukyan w debiucie przegrał na punkty z Islamem Makchaevem. Od tego czasu Arman odnotował pięć zwycięstw z rzędu, a ostatnie starcia kończył efektownie przed czasem. Wojownik z Armenii w tym roku stoczył już jedną walkę. Tsarukyan w lutym zdemolował perspektywicznego – Joela Alvareza.

Tsarukyan zapowiada: Skończę Gamrota przed czasem!

Arman Tsarukyan (18-2) w rozmowie z mediami zapowiedział skończenie! Reprezentant Armenii jest przekonany, że skończy przed czasem sobotni pojedynek z Mateuszem Gamrotem (20-1).

Po tej walce wszystko będzie inaczej. Wszyscy będą o mnie mówić. Po tej walce będę pretendentem. Skończę ten pojedynek przed czasem. Skończę Gamrota przed czasem i to będzie dobra walka. Po tym starciu powiem wiele o swojej dywizji, gościach, którzy nie chcieli ze mną się bić. Po tej walce nie będą mieli wyjścia.

Walka wieczoru:
155 lb: Mateusz Gamrot (20-1) vs. Arman Tsarukyan (18-2)
Co main event:
170 lb: Neil Magny (26-8) vs. Shavkat Rakhmonov (15-0)
Główna karta:
265 lb: Josh Parisian (14-5) vs. Alan Baudot (8-3)
155 lb: Thiago Moises (15-6) vs. Christos Giagos (19-9)
135 lb: Umar Nurmagomedov (14-0) vs. Nate Maness (14-1)
185 lb: Chris Curtis (28-8) vs. Rodlofo Vieira (8-1)
Wstępna karta:
205 lb: Tafon Nchukwi (6-2) vs. Carlos Ulberg (4-1)
145 lb: TJ Brown (16-8) vs. Shayilan Nuerdanbieke (40-10)
135 lb: Raulian Paiva (21-4) vs. Sergey Morozov (17-5)
125 lb: Cody Durden (12-4-1) vs. JP Buys (9-4)
135 lb: Brian Kelleher (24-13) vs. Mario Bautista (9-2)
115 lb: Jinh yu Frey (11-6) vs. Vanessa Demopoulos (7-4)

Zobacz także:

Grzegorz Szulakowski chętny na walkę z Don Diego lub Denisem Załęckim. Proponuje: High League vs Prime MMA! Co wy na to?

Gwiazda walki wieczoru nadchodzącej gali PRIME 2: KOSMOS – Grzegorz Szulakowski przyznał w mediach społecznościowych, że jest chętny na walkę z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem lub Denisem Załęckim. Walkę na zasadach MMA, bowiem w samej stójce, zdaniem “Szuliego” zarówno Kubiszyn, jak i Załęcki “by go pozabijali”.

Kwota zwala z nóg! Monika Kociołek zdradziła, ile zarobiła za walkę z Fagatą w FAME MMA! Widzieliście?

Monika Kociołek na gali FAME MMA 14 przegrała z Agatą Fąk, znaną szerzej jako “Fagata”. Mimo to członkini Teamu X2 zarobiła fortunę na wspomnianym pojedynku. Trzeba przyznać, że jej konto wzbogaciło się o wielką sumę pieniędzy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis