MMA PLGamrotTsarukyan nadal twierdzi, że nie przegrał z Gamrotem: Wygrałem 1, 2 i 3 rundę! Czwartą też, bo był knockdown!

Tsarukyan nadal twierdzi, że nie przegrał z Gamrotem: Wygrałem 1, 2 i 3 rundę! Czwartą też, bo był knockdown!

Arman Tsarukyan (18-3) jak widać nie zgadza się z werdyktem po sobotniej walce wieczoru. W Las Vegas doszło do świetnie zapowiadającego się starcia z Mateuszem Gamrotem (21-1). Walka nie zawiodła! ”Gamer” po pięciu rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Gamrot

Trener Armana – Siergiej Torosjan cytowany przez sport-express.ru stwierdził, że w tym pojedynku wygrała polityka!

Okradli go! Mój człowiek wygrał tę walkę, a oni odebrali mu zwycięstwo. Arman reprezentuje Armenię i Rosję. W hali zapowiedziano go jako zawodnika z rosyjskiego miasta Krasnodar. Wojna toczy się także w Ameryce. Od tego wiele zależało.

Gamrot nie może, polityka pomoże! Sędziowie i organizatorzy tej gali to ped…! – dodał w mediach społecznościowych.

Tsarukyan: Hunteri Sean Shelby powiedzieli, że wygrałem!

Arman Tsarukyan (18-3) w rozmowie z Sport24.ru wypowiedział się po sobotniej przegranej z Mateuszem Gamrotem (21-1). “Ahalkalakets” nie zgadza się z werdyktem i uważa, że wygrał.. cztery rundy!

Wygrałem rundy pierwszą, druga i trzecią. Czwartą też, bo był knockdown. Jak rundę, w której był knockdown, można przyznać drugiemu zawodnikowi? Co zrobił w tej rundzie? Raz przeszedł pozycję, miał kontrolę przez 30 sekund. Nawet gdyby kontrolował przez dwie minuty, to miałby dostać tę rundę? I to jeszcze był w takiej pozycji, z której nie bił, nie zadawał obrażeń.Nie wiem, na co oni patrzyli. Wedle zasad, jeżeli w rundzie jest knockdown, to bardzo ciężko przyznać ją drugiemu zawodnikowi. Gdy w trakcie walki był knockdown – komentatorzy tego nie zauważyli. Nie wiem dlaczego. Może sędziowie też nie zauważyli, że był knockdown? Nie wiem. Wyraźnie upadł, chociaż potem tego nie wykorzystałem, bo popełniłem pewne błędy.

Arman zapewnia, że nawet Sean Shelby uważa go za wygranego. Ponadto został zaproponowany mu nowy kontrakt.

UFC powiedziało, że teraz będę się bił tylko w walkach wieczoru. Są mną bardzo zainteresowani. Miło, że mnie wspierają i mówią, że wygrałem tę walkę. Hunter i Sean Shelby powiedzieli, że wygrałem. Gdy tylko wszedłem do szatni, ludzie z UFC od razu zaproponowali mi nowy kontrakt na bardzo dobrych warunkach. To jednak niczego nie zmienia. Miło oczywiście, że będę teraz zarabiał grube pieniądze… ale jak wiecie – nie potrzebuję pieniędzy.

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl

Zobacz także:

Dana White chwali zaciętość Gamrota i Tsarukyana: W tym sporcie wielu gości ociera się o śmierć! Widzieliście?

Szef UFC Dana White był pod wrażeniem walki wieczoru sobotniej gali UFC on ESPN 38 i chwali zaciętość Mateusza Gamrota i Armana Tsarukyana, którzy dali fenomenalny pięciorundowy bój ostatniej gali w UFC Apex w Las Vegas.

Rafał Trzaskowski ofiarą cyberoszustwa! Polityk wcale nie rozmawiał z Kliczką! Co wy na to?

Rafał Trzaskowski jest ofiarą cyberoszustwa! Kandydat na urząd prezydenta RP na początku czerwca miał rozmawiać z merem Kijowa – Witalijem Kliczką. Jak się okazuje Trzaskowski nie rozmawiał wcale z byłym mistrzem świata wagi ciężkiej w boksie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis