MMA PLBoksTrzy debiuty pięściarzy w MMA na pożegnalnej gali… Marcina Najmana

Trzy debiuty pięściarzy w MMA na pożegnalnej gali… Marcina Najmana

Foto: Screen Sport.pl

Trzy debiuty pięściarzy i pięściarek w MMA odbędą się na pożegnalnej gali Marcina Najmana. O sensacyjnym porozumieniu poinformował w swoich mediach społecznościowych sam organizator swojego pożegnalnego starcia – popularny i jeszcze bardziej kontrowersyjny “El Testosteron”.

Na dodatek dowiedzieliśmy się kiedy odbędzie się impreza, na której mamy zobaczyć Marcina Najmana w klatce po raz ostatni.

Trzy debiuty pięściarzy w MMA na pożegnalnej gali… Marcina Najmana

Gala VIP-MMA odbędzie się 30 stycznia. To tam Marcin Najman ma zakończyć swoją sportową karierę. W karcie walk dojdzie także do trzech debiutów “znakomitych bokserów/bokserem w MMA”:

“Aż trzy sensacyjne debiuty znakomitych bokserów/bokserek zawodowych w mma na mojej pożegnalnej gali Vip-mma 30 stycznia. Więcej szczegółów wkrótce.”

Pożegnalna walka Najmana: Kołecki lub Taxi Złotówa rywalem, Mirek Okniński sędzią!

Oto, co o swojej pożegnalnej walce i gali, na której dojdzie do tego starcia mówi sam Marcin Najman:

“Pożegnalna gala będzie galą pełnowymiarową, czyli zrobimy sześć-siedem pojedynków. Damy szansę młodym zawodnikom, ale mamy też zamiar gościć u nas naprawdę znakomitych zawodników MMA. Co do rywala. Na dziś odezwało się do mnie dwóch zawodników, których poważnie rozważam. Szymon Wrzesień, pseudonim “Taxi Złotówa”, który wygrał z Bonusem BGC, ale odezwał się również brat Szymona Kołeckiego. Kołecki to również opcja, którą biorę bardzo serio pod uwagę. Do połowy grudnia będzie już wszystko jasne. Te nazwiska gwarantują dużo emocji w walce ze mną. Co ważne – sędziowanie tej gali oddaję w ręce Mirka Oknińskiego. On będzie sędzią ringowym i będzie organizował skład sędziowski.”

Zobacz także:

Jan Błachowicz wśród nominowanych na Sportowca Roku Przeglądu Sportowego!

Zgodnie z oczekiwaniami Jan Błachowicz (27-8) znalazł się wśród nominowanych w 86. Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski.

Marcin Najman odpowiada na zarzuty Salety! Wyciąga brudy byłego kickboksera!

Marcin Najman odpowiada na zarzuty Przemysława Salety! Dotyczą one rzekomego ustawienia walki z Tomaszem Górskim w 2004 roku. Saleta pokazał wiadomość od samego Górskiego, który przyznał, że sprzedał Najmanowi walkę, ale… nie dostał od niego należnej zapłaty!