MMA PLKSWTrzech muszkieterów z Artnox Fight Sport zawalczy dziś na KSW 59!

Trzech muszkieterów z Artnox Fight Sport zawalczy dziś na KSW 59!

Foto: Artnox Fight Sport

Już dziś wieczorem odbędzie się gala KSW 59. Silną reprezentację podczas tego wydarzenia będzie miała grupa menadżerska Artnox Fight Sport. Zobaczymy bowiem trzech jej przedstawicieli i każdy z nich z pewnością liczy na zwycięstwo!

Na zwycięską ścieżkę spróbuje powrócić Sebastian Rajewski (9-6). Słynący z efektownych nokautów zawodnik ma do tej pory w KSW bilans 1-1. W debiucie pokonał Armena Stepanyana, lecz w drugim pojedynku musiał już uznać wyższość Filipa Pejicia. Jak zdradził Artur Gwóźdź w momencie walki z Chorwatem zawodnik Czerwonego Smoka był zarażony koronawirusem co mogło wpłynąć na jego dyspozycję.

Teraz młodszy z braci (starszy Łukasz także zawalczy podczas KSW 59) zmierzy się z Savo Laziciem (10-5). Czarnogórzec wraca po blisko dwuletniej przerwie, kiedy to przegrał przed czasem z Michałem Michalskim.

Kolejnym zawodnikiem z Atnoxa będzie Adrian Bartosiński. “Bartosa” mogliśmy bliżej poznać m.in. podczas telewizyjnego show “Tylko Jeden”. Teraz w końcu niepokonany wciąż zawodnik zadebiutuje w Federacji KSW. Na początek przyjdzie mu się zmierzyć z oponentem, który także zaliczy pierwszą walkę w największej polskiej organizacji. Będzie to Hiszpan Lionel Padilla (8-1).

Prawdopodobnie najważniejsza walka czeka zaś Michała Pietrzaka (9-4), który zmierzy sie z Krystianem Kaszubowskim (9-1). “Zgniatacz” w debiucie w Federacji KSW przegrał z samym Roberto Soldiciem. Pojedynek wziął jednak w zastępstwie i zaprezentował się dość solidnie. Potem jednak w ciągu minuty odprawił Kamila Szymuszowskiego. Ewentualne zwycięstwo nad byłym pretendentem może zapewnić Pietrzakowi walkę o pas w kolejnym pojedynku.

Jak myślicie, z jakim bilansem zakończą galę KSW 59 reprezentanci Arntox Fight Sport?

KSW 59:

+120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (13-7, 1 N/C) vs. “Bombardier” Serigne Ousmane Dia (2-0)
61,2 kg: Antun Račić (25-8-1) vs. Sebastian Przybysz (7-2) – o pas wagi koguciej
83,9 kg: Damian Janikowski (5-3) vs. Jason Radcliffe (16-7)
120,2 kg: Michał Włodarek (8-2) vs. Darko Stošić (13-4)
77,1 kg: Krystian Kaszubowski (9-1) vs. Michał Pietrzak (9-4)
70,3 kg: Łukasz Rajewski (10-6, 1 N/C) vs. Konrad Dyrschka (11-1, 1 N/C)
77,1 kg: Adrian Bartosiński (9-0) vs. Lionel Padilla (8-1)
70,3 kg: Sebastian Rajewski (9-6) vs. Savo Lazić (10-5)
65,8 kg: Cyprian Wieczorek (0-0) vs. Patryk Likus (0-0)

Transmisja: w systemie PPV (cena – 40 zł)

Zobacz także:

Zapowiedź KSW 59. “Pudzian” i “Bombardier” gwiazdami wieczoru. Racić i Przybysz o pas

Trzecia fala pandemii koronawirusa nie zatrzymała Konfrontacji Sztuk Walki. W sobotę 20 marca w Łodzi odbędzie się druga tegoroczna gala najlepszej polskiej organizacji MMA. W walce wieczoru KSW 59 do klatki wróci Mariusz Pudzianowski, który zmierzy się z senegalskim “Bombardierem”, Serigne’em Ousmane’em Dią.

Typowanie redakcyjne #236: KSW 59: Pudzianowski vs. Bombardier

Zapraszamy na dwieście trzydziestą szóstą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie wytypowaliśmy pojedynki z gali KSW 58, która odbędzie się bez udziału publiczności w studio.