MMA PLFENTrybson wyzywa Borowskiego do walki. “Nie masz jaj”

Trybson wyzywa Borowskiego do walki. “Nie masz jaj”

Foto: Sebastian Rudnicki
Foto: Sebastian Rudnicki

Niedawno w polskim świecie MMA gruchnęła wiadomość, że federacja Fight Exclusive Night zakontraktowała Pawła “Trybsona” Trybałę (5-3). Nowy nabytek organizacji po raz pierwszy zawalczy dla niej podczas FEN 26 we Wrocławiu. Trybała namierzył już sobie przeciwnika w postaci Łukasza Borowskiego (4-8).

Choć Trybała nie miał jeszcze sposobności ku temu, by zaprezentować swoje umiejętności w klatce FEN-u, to jednak ambitnie głosi on swoje plany podbicia kategorii półciężkiej. Na razie jednak przed 28-letnim zawodnikiem debiut dla organizacji prowadzonej przez Pawła Jóźwiaka. Konkretnie odbędzie się on 12 października podczas FEN 26.

Aktualnie rywal dla 28-latka nie jest znany, lecz “Trybson” upatrzył już sobie przeciwnika. Zawodnik na cel obrał Łukasza Borowskiego. Wspomniany fighter ostatni raz wziął udział w walce w marcu zeszłego roku na gali Babilon MMA 3, gdzie już w pierwszej rundzie przegrał on przez TKO z Szymonem Kołeckim (7-1). Powołując się na Trybałę, Borowski miał otrzymać propozycję takiego zestawienia, lecz nie przyjął on walki z powodu zbyt krótkiego czasu na przygotowanie się do niej.

Ostatni pogromca Marcina Najmana (1-4) podchwycił temat, zamierzając doprowadzić do takiego zestawienia. Powodem motywacji “Trybsona” jest fakt, iż Borowski miał nazwać go “p**dą”. 28-latek odpowiedział na te zarzuty.

Skoro jestem dla ciebie takim leszczem, no to dawaj Łukasz, zmierzymy się. Jeśli ja jestem leszczem, to ty potrzebujesz trzy miesiące na przygotowanie? Skoro do leszcza potrzebujesz trzy miesiące przygotowań, to kim ty jesteś? Nie masz chłopie jaj – powiedział Paweł Trybała.

Pełna wypowiedź “Trybsona” dotycząca opisanej sprawy:

Kolejny napinacz mocny w gębie a w czynach rura mięknie… Łukasz Borowski, potrafiłeś na mnie bluzgać i oceniać to weź walkę ze mną… Chyba, że okazesz się tchórzem bez jaj….FEN 12 październik zróbmy to 👊

Opublikowany przez Paweł Trybson Trybała Środa, 28 sierpnia 2019