MMA PLCiekawostkiTrybson w PTW, Junior Dos Santos w AEW! Były mistrz UFC także walczy w pro wrestlingu [WIDEO]

Trybson w PTW, Junior Dos Santos w AEW! Były mistrz UFC także walczy w pro wrestlingu [WIDEO]

Paweł “Trybson” Trybała w miniony weekend zaprezentował się kibicom jako zawodowy wrestler podczas pierwszej gali Kinguin: Prime Time Wrestling #1, ale nie jest on jedynym zawodnikiem z przeszłością w MMA, który wybrał ten rodzaj efektownej akrobatyki. Junior Dos Santos powiem pojawił się w AEW!

Junior Dos Santos w AEW

All Elite Wrestling to amerykańska organizacja pro wrestlingu, której gale śledzi ogromna liczba fanów na całym świecie! W miniony weekend kibicom AEW zaprezentowali się zawodnicy klubu MMA – American Top Team, a jednym z uczestników, którzy będą walczyć dla AEW jest… Junior Dos Santos!

Trybson w PTW, Junior Dos Santos w AEW! Były mistrz UFC także walczy w pro wrestlingu [WIDEO]

Brazylijczyk to były mistrz wagi ciężkiej UFC, którego uznawano przez lata za najlepiej boksującego mistrza królewskiej dywizji wagowej w historii. Po latach jednak jego precyzja w ciosach w stójce spadła i zbierał on coraz większy oklep w swoich walkach na zasadach mieszanych sztuk walki, co skutkowało zwolnieniem z UFC.

Nie dziwi więc fakt, że JDS szuka nowych zajęć, a tym nowym zajęciem jest m.in. występ w All Elite Wrestling.

Jesteście ciekawi jak wygląda Brazylijczyk w pro wrestlingu?

Zobacz także:

Szalona impreza Tysona Fury po zwycięstwie z Wilderem! Pojawiły się nagrania! Oglądaliście?

Tyson Fury (31-0-1, 22 KO) ma co świętować. Brytyjczyk w sobotę ponownie udowodnił, że jest niekwestionowanym mistrzem wagi ciężkiej w boksie. Na twitterze pojawiły się pierwsze nagrania z szalonej imprezy ”Króla Cyganów”.

Soldić rozpoczyna przygotowania do walki z Mamedem! „Robocop” trenuje z mistrzem organizacji Bellator! Dobry pomysł?

Już za niecałe 2 tygodnie dowiemy się, kiedy dojdzie do największego pojedynku w historii Konfrontacji Sztuk Walki. Na gali KSW 64 dojdzie do pierwszego face to face pomiędzy Roberto Soldiciem, a Mamedem Khalidovem. Podczas spotkania ogłoszona zostanie data pojedynku.

Rodriguez uważa, że Jędrzejczyk powinna zostać usunięta z rankingu UFC: Nie chce ze mną walczyć!

Marina Rodriguez wyjaśniła, dlaczego jej zdaniem dominująca niegdyś w wadze słomkowej Joanna Jędrzejczyk powinna zostać usunięta z rankingu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis