MMA PLFFFTrybson vs. Janikowski na KSW? Chciałbym się z nim zmierzyć! [WIDEO]

Trybson vs. Janikowski na KSW? Chciałbym się z nim zmierzyć! [WIDEO]

Kilka dni temu odbyła się konferencja prasowa przed galą FFF 2. Jak wiemy, odbędzie się ona już 21 grudnia w hali CRS w Zielonej Górze.

Paweł Trybała (5-3) znany jest z programu Warsaw Shore, ale coraz częściej i ze swoich walk w MMA. W branży siedzi już prawie 5 lat. Ostatnią swoją walkę, na pierwszej edycji gali Free Fight Federation, stoczył z Marcinem Najmanem. Tutaj oczywiście warto wspomnieć, że między tymi zawodnikami panował dość duży konflikt, który w końcu niedawno został zażegnany. “Trybson” swoją przyszłą karierę widzi czysto sportowo.

Wśród jego ambicji są walki z najlepszymi, w tym z Damianem Janikowskim. Tym bardziej, co sam stwierdza, była szansa na ich wspólne starcie. Mianowicie, Paweł niegdyś miał zmierzyć się z Anglikiem, Tonym Gilesem. Do walki nie doszło i prawdopodobnie już nie dojdzie, ale ten niedoszły rywal był wspólnym mianownikiem Pawła i Damiana. Damian Janikowski bardzo szybko pokonał Gilesa na jubileuszowej gali KSW 50 w Londynie.

Na nadchodzącej gali FFF 2 w walce wieczoru “Trybson” zmierzy się z Damianem Kostrzewą. Kolejna gala, na której planuje się pojawić to marcowy FEN.

Paweł “Trybson” Trybała w wywiadzie mówi o swojej współpracy z organizacjami FEN i FFF, kontuzji, która wykluczyła go z walki na FEN oraz swoim niedoszłym przeciwniku Tonym Gilesie. W międzyczasie ocenia na żywo zasięg i sylwetkę Piotra Świerczewskiego oraz porusza kwestię nazywania jego najbliższej walki “freakiem”.

Zapraszamy do wywiadu Mateusza Kaniowskiego z “Trybsonem”.

Dotychczasowa karta walk gali FFF 2:

Paweł „Trybson” Trybała vs. Damian Kostrzewa
Piotr Świerczewski vs. Greg Collins
Dariusz „DJ Decks” Działek vs. Tomasz Słodkiewicz
Karolina Brzuszczyńska vs. Patrycja Zahorska
Rafał „Tito” Kryli vs. Restem