MMA PLFENTrybson poznał rywala na FEN 31! Zmierzy się ze swoim krytykiem!

Trybson poznał rywala na FEN 31! Zmierzy się ze swoim krytykiem!

Trybson poznał rywala na FEN 31! Paweł Trybała skrzyżuje rękawice ze swoim krytykiem, który o swoje zdanie o Trybsonie często wyraża w mediach społecznościowych.

Trybson poznał rywala na FEN 31

Trybson poznał rywala na FEN 31! Zmierzy się ze swoim krytykiem!

Łukasz Borowski (4-8, 2 KO, 1 SUB) będzie rywalem Pawła Trybały (6-3, 6 KO) podczas gali FEN 31: LOTOS Fight Night, która 28 listopada odbędzie się w Łodzi. Limit tego pojedynku to 100 kilogramów.

Gala FEN 31: LOTOS Fight Night dostępna będzie do obejrzenia tylko w systemie PPV.

Borowski na zawodowstwie zadebiutował w 2014 roku. W przeszłości nie unikał wyzwań mierząc się chociażby z Michałem Oleksiejczukiem czy Szymonem Kołeckim. Wojownik z Obornik Śląskich przegrał decyzją sędziów w swoim debiucie pod szyldem federacji na FEN 8 z Akopem Szostakiem. W maju 2016 roku pokonał przez techniczny nokaut w premierowej odsłonie Miłomira Abramova.

Trybała pierwotnie miał wystąpić na gali FEN 26, ale musiał odwołać swój występ z powodu kontuzji. Ostatnie trzy starcia Trybson wygrał przed czasem. W marcu 2019 roku znokautował w 2. rundzie Gerarda Bąka, niespełna trzy miesiące później w premierowej odsłonie uporał się z Marcinem Najmanem. Ostatnim jego występem było zwycięstwo przez techniczny nokaut z Damianem Kostrzewą. Wcześniej o sile jego uderzeń przekonali się David Wysocki oraz Paweł Bolanowski.

Wkrótce ruszy sprzedaż PPV na galę FEN 31: LOTOS Fight Night.

Zobacz także:

Soszyński o Khalidovie i Materli: Wszyscy mnie pytali: “Dlaczego on nie walczy w UFC?”

Przez wiele lat wydawało się, że zatrudnienie Mameda Khalidova przez UFC jest nieuniknione. Podobnie było z Michałem Materlą, który podczas swoich treningów w Stanach pokazywał, że nie odbiega umiejętnościami od zawodników największej organizacji świata. Ostatecznie jednak, żadna z legend mieszanych sztuk walki w Polsce, nie spróbowała swoich sił w UFC.

Rafał Jackiewicz ma szalony pomysł! Myśli nad galą “rozbitków”!

Rafał Jackiewicz to jedna z najbardziej barwnych postaci w polskich sportach walki. Były mistrz Europy organizacji EBU wyszedł ostatnio z pomysłem utworzenia nowej na polskim rynku federacji. To zupełnie nowa koncepcja.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis