MMA PLFreak FightTrybson otwiera nową organizację! Turniej, a do zgarnięcia wielka kwota!

Trybson otwiera nową organizację! Turniej, a do zgarnięcia wielka kwota!

Już siódmego maja rusza nowa organizacja FIST Universe. Właścicielem jest popularny Paweł Trybała. ”Trybson” na kanale ”najlepsza polska dziennikarka” wyjawił w jakiej formule zobaczymy walki na jego gali. Ponadto ogłoszono, że dojdzie do turnieju celebrytów, a zwycięzca zgarnie milion złotych.

Trybson

Warto jednak zaznaczyć, że dwa miesiące później odbędzie się kolejny gala oraz turniej. I zwycięzcy pierwszej i drugiej edycji zawalczą ze sobą w grudniu o wspomniany milion złotych.

W extra fightach możliwe są starcia w formule MMA. W turnieju zaś zobaczymy pojedynki na same pięści. Nie będą to pojedynki w piąstkówkach, a fistówkach… czyli coś nowego na polskim rynku. Takie rękawice spowodują, że będą to krwawe freak fighty.

Na oficjalnym instagramie organizacji ogłoszono już pierwszego uczestnika turnieju. Będzie nim Arnold Jabłoński, którego możecie znać z reality show ”Ekipa z Warszawy”.

Trybała: Będą to najbardziej emocjonujące walki celebrytów w historii!

Paweł Trybała już nie może doczekać się pierwszej gali FIST Universe.

Właśnie zakładam własną federację. Startujemy już siódmego maja, będzie wielkie wydarzenie. Wpadajcie na FIST Universe, będą elementy gołych pięści i walk celebrytów. Do wygrania wielki milion (…) Trochę szkoda, bo się podjarałem – ten głód w sercu wrócił, ale teraz… Wchodzi nowa federacja i dlatego nie chciałem też brać udziału. Od roku pracujemy nad tym projektem, będę włodarzem w końcu. Marzyłem o tym. Mam dwóch zaje**stych wspólników i cały sztab ludzi, którzy robią super robotę (…) Może zacznę od formuły. MMA może w extra fightach, ale nie głównym zamiarze. Nasz projekt będzie miał wiele płaszczyzn rywalizacji i jedną z nich będą sporty uderzane. Będzie turniej na zasadach pięści bokserskich – stawką jedna z największych wynagrodzeń w Polsce, bo milion złotych. Będzie się działo. Celebryci będą brali udział w turnieju, sportowcy raczej nie. Inaczej sportowcy też, ale bardziej póki co patrzymy żeby to byli kulturyści, ktoś kto ma mniejsze doświadczenie, żeby szanse były wyrównane (…) Uwaga pierwsze założenie było na gołe pięści, ale nie! Mamy piąstkówki, a u nas będą fistówki – jak tutaj mamy rękę, możecie sobie wyobrazić rękawice do MMA. To nasze będą miały wycięcia na kostkach czyli te kości będą odkryte. Co będzie powodowało rozcięcia. Nastawiamy na krwawsze pojedynki. Będą to najbardziej emocjonujące walki celebrytów w historii, bo takiego czegoś na świecie jeszcze nie było.

Zobacz także:

Najman po walce z Miśkiem z Nadarzyna: Kolejne takie trafienie skończyłoby się brutalnym nokautem! [WIDEO] Widzieliście?

Marcin Najman zabrał głos po sobotnim zwycięstwie. ”El Testosteron” wystąpił w walce wieczoru MMA VIP 4. Najman w drugiej rundzie zastopował debiutującego ”Miśka z Nadarzyna”.

Daro Lew chce walczyć z Bonusem BGC: Nie pokazał nic w tej walce! Co wy na to?

Dariusz Kaźmierczuk pojawił się na wczorajszej gali MMA VIP 4. ”Daro Lew” ma nadzieje, że w następnym pojedynku zmierzy się z Piotrem ”Bonusem BGC” Witczakiem. ”Łazarski Gladiator” nie przerwał fatalnej serii i doznał kolejnej przegranej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis