MMA PLFENTrybson ostro odpowiada Borowskiemu: To zwykły atencjusz! [WIDEO]

Trybson ostro odpowiada Borowskiemu: To zwykły atencjusz! [WIDEO]

Paweł Trybała (6-3) już dwudziestego ósmego listopada stoczy swój następny pojedynek. Popularny ”Trybson” zadebiutuje w Fight Exclusive Night. Podczas 31 edycji zmierzy się ze swoim internetowym krytykiem – Łukaszem Borowskim (4-8).

Przypomnijmy, że nie będzie to pierwsza próba doprowadzenia do debiutu Pawła w FEN. Parokrotnie musiał on zostać odwołany z powodu urazów ”Trybsona”.

W walce wieczoru w kategorii piórkowej zobaczymy rewanżowy pojedynek pomiędzy Danielem Rutkowskim (11-2), a Adrianem Zielińskim (20-9). Obaj od czasu odnotowali po jednym zwycięstwie. W stawce będzie pas organizacji Fight Exclusive Night oraz Babilon MMA.

Paweł Trybała: Wie, że walka ze mną da mu większą oglądalność!

Paweł Trybała (6-3) jest pewny swego przed nadchodzącym starciem. ”Trybson” uważa, że jego najbliższy przeciwnik to zwykły atencjusz!

Naprawdę nie wiem skąd ta jego niechęć do mnie, bo osobiście go nie znałem. Nie widziałem go nawet nigdy na żywo ani nie miałem wcześniej żadnego konfliktu/przepychu w internecie. Chyba, że się mylę. Może, gdzieś kiedyś odpisałem, bo teraz nie kojarzę tego faktu. Dla mnie po prostu Łukasz Borowski jest zwykłym atencjuszem, który właśnie chce się wybić na moich plecach. Wie, że walka ze mną da mu większą oglądalność. Też poszedłem w jego stronę, bo powiedział, że do 93 kilogramów nie zrzuci.

Cała rozmowa poniżej:

Trybała pierwotnie miał wystąpić na gali FEN 26, ale musiał odwołać swój występ z powodu kontuzji. Ostatnie trzy starcia Trybson wygrał przed czasem. W marcu 2019 roku znokautował w 2. rundzie Gerarda Bąka, niespełna trzy miesiące później w premierowej odsłonie uporał się z Marcinem Najmanem. Ostatnim jego występem było zwycięstwo przez techniczny nokaut z Damianem Kostrzewą. Wcześniej o sile jego uderzeń przekonali się David Wysocki oraz Paweł Bolanowski.

Cała karta:
Walka wieczoru o tytuły w wadze piórkowej:
66 kg: Daniel Rutkowski vs Adrian Zieliński
93 kg: Paweł Trybała vs Łukasz Borowski
Walka o pas w wadze półciężkiej:
93 kg: Adam Kowalski vs Marcin Wójcik
Walka o pas w wadze koguciej:
61 kg: Sebastian Romanowski vs Jonas Magard
Pozostałe:
84 kg: Marcin Naruszczka vs Robert Radomski
77 kg: Kamil Gniadek vs Piotr Poniedziałek

Zobacz także:

Błachowicz o napływających informacjach o jego zarobkach! Chcielibyście poznać dokładne liczby?

Jan Błachowicz w ostatniej walce zdobył pełnoprawny pas kategorii półciężkiej. Po starciu pojawiły się informacje o potencjalnej wypłacie naszego reprezentanta. Janek odpowiedział na te doniesienia

Szpilka zirytowany słowami w programie Ring TVP Sport! Zaskoczeni reakcją?

Artur Szpilka wróci na ring w kategorii ciężkiej. Blisko jest porozumienia w sprawie walki z niepokonanym Łukaszem Różańskim