MMA PLPTW (Prime Time Wrestling)Trybson zawodnikiem PTW: Na galach MMA nie ma takiej atmosfery, jak tutaj!

Trybson zawodnikiem PTW: Na galach MMA nie ma takiej atmosfery, jak tutaj!

To już oficjalna wiadomość i zapowiedź występu! Trybson w PTW i będzie prezentował się kibicom jako wrestler! Związany dotychczas z MMA Paweł Trybała swoje kolejne sportowe ambicje będzie realizował w organizacji Prime Time Wrestling, która zadebiutowała w Polsce.

Trybon zawodnikiem PTW

Wczoraj, czyli w sobotę 9 października w Chorzowie odbyła się pierwsza w historii polska gala pro wrestlingu. I było to bardzo emocjonujące i widowiskowe wydarzenie! Kto nie oglądał, ten niech sobie nadrobi po odespaniu walki Tysona Fury’ego z Deontayem Wilderem.

Jednak co ciekawe, w PTW widzieliśmy postaci związane z MMA: Taxi Złotówę, Artura Kornika Sowińskiego, Medusę czy Pawła “Trybsona” Trybałę, który zapowiedział swój występ na gali PTW #2.

Trybson zawodnikiem PTW

“Muszę powiedzieć, że niesamowita publika jest tutaj dzisiaj To, co dzieje się z tą publiką, to nie ma takich rzeczy w MMA. Super! Za dzieciaka oglądałem sporo wrestlingu, naprawdę. Niektórzy nie wierzyli, mówili, że przyszedł tu po hajs. Nie, ja za dzieciaka wpierniczałem popcorn i oglądałem wrestling wpatrzony jak w obrazek, oglądałem te wszystkie akcje, salta, skoki, i chcę być też takim wielkim bohaterem. Cieszę się, że mogę spełnić marzenie z dzieciństwa i to jest coś pięknego. Nowa przygoda, nowe wyzwanie, nowe emocje. Cieszę się i dziękuję za to, że mogę tu być i myślę, że niedługo będzie pełny mój występ.”

Wyzwanie do walki Trybsonowi od razu rzucił wrestler Puncher, którego Trybała szybko wyjaśnił wyrzucając z ringu.

Całą fenomenalną galę Kinguin PTW #1: Revolucja możecie obejrzeć poniżej:

Zobacz także:

Fury vs. Wilder 3 – wyniki

W walce wieczoru po raz trzeci spotkają się Tyson Fury i Deontay Wilder. Zawalczą oni o posiadany przez Anglika pas WBC. Na gali w Las Vegas jedyną porażkę w karierze spróbuje pomścić też Adam Kownacki.

UFC on ESPN+ 52 – wyniki

Kolejna gala UFC w dogodnych godzinach dla europejskiego widza. Tym razem w walce wieczoru zmierzą Mackenzie Dern i Marina Rodriguez.

Mateusz Gamrot zapowiada kolejną walkę w UFC: Jest grubo

Mateusz Gamrot (19-1, 1 N/C) być może wkrótce ponownie pojawi się w oktagonie UFC. Polski zawodnik zamieścił bowiem sugerujący to wpis w swoich mediach społecznościowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis