MMA PLkulturystykaTristyn Lee mając 14-lat zrobił furorę swoją sylwetką! Jak wygląda teraz?

Tristyn Lee mając 14-lat zrobił furorę swoją sylwetką! Jak wygląda teraz?

O Tristyn Lee na przełomie 2017/18 roku było głośno! Mowa o zdjęciach w mediach społecznościowych, na których widać ciężką pracę nad sylwetką. Lee mimo zaledwie piętnastu lat występował w zawodach.

Mimo, że Lee był jeszcze dzieckiem potrafił zbudować kapitalną formę. Co ważne sportowiec nie porzucił swoich marzeń i do dziś spełnia swoje cele na siłowni. Po latach jego forma wydaje się jeszcze większa i trzeba przyznać, że robi to duże wrażenie. 

Złote dziecko!

Tristyn Lee na przełomie 2017/18 roku zrobił furorę w internecie, gdy wstawił zdjęcia swojej sylwetki w mediach społecznościowych. Mimo 15 roku życia brał udział w zawodach. Lee jest najpopularniejszym kulturystą młodego pokolenia w internecie.

Po latach o Tristyn Lee jest głośno! Dalej jest w znakomitej formie – co oczywiście jest efektem długiej i ciężkiej pracy na siłowni. Lee nie poddał się i podąża za marzeniami. Już niebawem zamierza wystartować w profesjonalnych zawodach i niewykluczone, że będzie o nim jeszcze głośniej w świecie kulturystyki.

A może debiut w mieszanych sztukach walki? Tak ciężka praca mogłaby przynieść świetne efekty. Powiedzmy sobie szczerze, że przy jego potencjalnym debiucie zainteresowanie byłoby bardzo duże.

Na samym instagramie Tristyn Lee ma 1,6 mln obserwujących, a na kanale YouTube posiada 1,03 mln subskrypcji. 

Zobacz także:

COVID-19 u Krzysztofa Głowackiego. Promotor wie kto go zaraził?

COVID-19 u Krzysztofa Głowackiego to temat, który wczoraj obiegł internet! Polski pięściarz już 12 grudnia miał walczyć o pas mistrzowski WBO wagi junior ciężkiej. Jego przeciwnikiem miał być Lawrence Okolie.

Jan Błachowicz wśród nominowanych na Sportowca Roku Przeglądu Sportowego! Będzie wysoko?

Zgodnie z oczekiwaniami Jan Błachowicz (27-8) znalazł się wśród nominowanych w 86. Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski.