MMA PLTriller Fight ClubTriller Fight Club: Holyfield i Belfort oraz Silva i Ortiz po spotkaniach twarzą w twarz [WIDEO]

Triller Fight Club: Holyfield i Belfort oraz Silva i Ortiz po spotkaniach twarzą w twarz [WIDEO]

Już w sobotę odbędzie się gala Triller Fight Club, na której pojedynki pięściarskie stoczą prawdziwe legendy sportów walki!

Kibice będą mogli obejrzeć między innymi pojedynki Evandera Holyfielda z Vitorem Belfortem czy Andersona “Spidera” Silvy z Tito Ortizem.

Za nami spotkania twarzą w twarz uczestników sobotniej imprezy.

Triller Fight Club: Holyfield i Belfort oraz Silva i Ortiz po spotkaniach twarzą w twarz [WIDEO]

Walka byłego mistrza świata w boksie, który obecnie ma już prawie 60 lat – Evandera Holyfielda z byłym mistrzem UFC Vitorem Belfortem będzie walką wieczoru całej imprezy. Co-main eventem będzie za to pojedynek Andersona Silvy z Tito Ortizem.

Tak wyglądały spotkania twarzą w twarz na dzień przed tą imprezą:

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski zmierzy się z ”Górą” w KSW? Trwają rozmowy!

To byłby dopiero zwrot akcji. Martin Lewandowski po gali KSW 63 w rozmowie z Polsatem Sport zdradził, że trwają negocjacje z Hafþórem Júlíusem Björnssonem. Byłoby to oczywiście hitowe starcie z Mariuszem Pudzianowskim (15-7).

Marcin Różalski ostro komentuje słowa Kwiecińskiego: Ja ci zrobię taki kur*a fejm! Widzieliście?

Marcin Różalski w rozmowie z portalem mymma.pl postanowił zareagować na ostatnie słowa Alana Kwiecińskiego. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” stwierdził, że chętnie podejmie wyzwanie i zmierzy się z popularnym ”Różalem”.

FEN 36: Mateusz Rębecki poznał rywala w walce wieczoru

Aigun Akhmedov (22-2, 6 KO, 7 SUB) będzie rywalem Mateusza Rębeckiego (12-1, 7 KO, 4 SUB) podczas gali FEN 36 w Szczecinie, która odbędzie się 16 października w Netto Arenie. Będzie to szósta obrona tytułu mistrzowskiego, w którego posiadaniu jest “Chińczyk”.