MMA PLHighleagueTrenował Saletę, Szpilkę czy Jotkę, teraz pomaga “Owcy” przed walką z “pashaBiceps” na High League 2 [WIDEO]

Trenował Saletę, Szpilkę czy Jotkę, teraz pomaga “Owcy” przed walką z “pashaBiceps” na High League 2 [WIDEO]

W przeszłości trenował Przemysława Saletę, Artura Szpilkę czy Krzysztofa Jotkę, a teraz pomaga bohaterowi walki wieczoru nadchodzącej gali High League 2.

Kolejna impreza nowej organizacji freakowej w Polsce odbędzie się już 5 lutego w Tauron Arenie w Krakowie. W walce wieczoru wydarzenia Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski zmierzy się w walce bokserskiej z Michałem “Owcą” Owczarzak.

I właśnie “Owca” pochwalił się na youtube treningami ze znanym trenerem boksu!

Trenował Saletę, Szpilkę czy Jotkę, teraz pomaga “Owcy” przed walką z “pashaBiceps” na High League 2 [WIDEO]

Członek “Warszawskich Koksów” pochwalił się filmikiem, na którym widać jak do walki z “pashąBicepsem” przygotowuje mu znany w środowisku pięściarskim trener Zbigniew Raubo.

Fragment treningu “Owcy” został wrzucony na kanał YouTube WarszawskiKoks.

Zobaczcie jak to na dzisiaj wygląda:

Zobacz także:

pashaBiceps poznał rywala w walce wieczoru HIGH League 2: To ogromny, biały Hulk

HIGH League oficjalnie ogłosiło nazwisko rywala Jarosława Jarząbkowskiego. “pashaBiceps” w walce wieczoru lutowej gali w Tauron Arenie Kraków zmierzy się z Michałem “Owcą” Owczarzakiem. To starcie zelektryzuje całą Polskę!

Dzwonimy do Bestii podczas wywiadu z Patrykiem 2703! Doszło do konfrontacji! [WIDEO]

To trwa już tyle lat! Postanowiliśmy skontaktować się z Patrykiem Barańskim i zrobić z nim wywiad. W pewnym momencie spontanicznie został wykonany telefon do Piotra ”Bestii” Piechowiaka. Nie brakowało mocnych słów.

Fury się wycofał. Będzie walka Jake Paul vs. Tyron Woodley 2!

Jake Paul i Tyron Woodley jednak ponownie spotkają się w ringu. Były mistrz UFC ratuje bowiem walkę wieczoru gali zaplanowanej na 18 grudnia bieżącego roku.