MMA PLFAME MMATrener Szyszka odpowiada Oknińskiemu: Do dziś nie rozliczył się Pan ze mną i moim zawodnikiem!

Trener Szyszka odpowiada Oknińskiemu: Do dziś nie rozliczył się Pan ze mną i moim zawodnikiem!

W internecie powstała burza po wpisie Mirosława Oknińskiego. Mamy też odpowiedź Przemysława Szyszki, który w jakimś stopniu na pewno jest zaskoczony całym zamieszaniem.

Okniński niespodziewanie stanął w obronie Michała ”Boxdela” Barona, a następnie w mocny sposób odpowiedział Marcinowi Dubielowi. Zawodnik FAME MMA bronił swojego trenera.

Ja z pi*dy nie zrobię fighter A Ty jesteś wielką pi*da. Marcin Dubiel ja siedzę na pufie, bo jestem po chorobie, ale siedząc na pufie widzę więcej niż Szyszka biegając w koło Ciebie. Na pierwszym treningu pytałeś jakie sterydy brać, ja Ci powiedziałem że treningu MMA nie rozpoczyna się od sterydów tylko od trenowania. Jesteś pozerem i pi*dą wszedłeś do świta MMA i popi**doliło Ci się do kogoś piszesz, ale moi słabi zawodnicy chętnie Ci wyjaśnią co to MMA.

Szyszka: Nie wiem w jakim celu włączył się Pan do dyskusji!

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych skrytykował trenera Przemysława Szyszkę.

“Mam pytanie kto to jest Szyszka ?Podobno jakiś młody trener który zabłysnąć chce na Fame MMA żadnego doświadczenia trenerskiego żadnych zawodników może coś pomyliłem. Szyszka jest chwilę w MMA I próbuje krytykować włodarzy Fame MMA zeby się wybić krytykować to ja mogę co mam 23 lata doświadczenia trenerskiego A nie jakiś zoltodziob.Panie Szyszka przeproś Michał Boxdel Baron bo za chwilę będziesz trenował nikogo twoja praca jest zależna od ludzi których krytykujesz.”

Mamy już odpowiedź!

Panie Mirku nie wiem w jakim celu włączył się Pan do dyskusji. Trenerem jestem 19 lat i moi zawodnicy to nie tylko FAME. Lepiej się zorientować. Przypominam, że znamy się, bo wielokrotnie rozmawialiśmy o zawodnikach, kiedy organizował Pan PLMMA. Moi zawodnicy walczy u Pana na gali. Kolejna sprawa do dziś nie rozliczył się Pan ze mną i moim zawodnikiem za walkę! Na brak pracy nie narzekam. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Zobacz także:

Zawodnicy MMA VIP ostro o Miśku z Nadarzyna! Będzie grubo na następnej konferencji?!

Tego mało kto się spodziewał! Padły mocne słowa i wydaje się, że na przyszłej konferencji prasowej MMA VIP 3 będzie gorąco. Dwóch zawodników organizacji postanowiło wypowiedzieć się o ”Miśku z Nadarzyna”. Mowa o ”GSP, który na gołe pięści zmierzy się z Kazikiem Klimatem Kartelem i Remi Gruchale. Drugi wspomniany skrzyżuje rękawice z ”Scarface’m” – reprezentantem Mirosława Dąbrowskiego.

Rafał Jackiewicz komentuje skandal w Kościerzynie: Jestem zniszczony psychicznie! Widzieliście?

Są pierwsze słowa Rafała Jackiewicza (51-29-3, 22 KO) po skandalicznej sytuacji na gali Rocky Boxing Night 10 w Kościerzynie. 44-latek zapewnia, że w aktualnej sytuacji jest zniszczony psychicznie. Jackiewicz odpowiedział też na zarzuty o ”sprzedaniu walki”.