Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLArtur SzpilkaTrener “Szpili” o przygotowaniach do walki z Pudzianem: Artur trenuje wszędzie, nawet w restauracji

Trener “Szpili” o przygotowaniach do walki z Pudzianem: Artur trenuje wszędzie, nawet w restauracji

Tomasz Miękina to trener Artura Szpilki od motoryki. W rozmowie z Super Expressem odpowiedział o przygotowaniach “Szpili” do zbliżającego się starcia z Pudzianem, do którego dojdzie już 3 czerwca na gali XTB KSW Colosseum 2.

Trener

Pojedynek Pudzianowski vs Szpilka będzie jedną z najważniejszych walk całej imprezy, którą zakończy zamknięcie trylogii między Mamedem Khalidovem a Scottem Askhamem, których czeka trzecia konfrontacja między sobą w karierze.

Bilety na XTB KSW Colosseum 2 dostępne są na ebilet.pl.

Trener “Szpili” o przygotowaniach do walki z Pudzianem

Poniżej fragment rozmowy “Superaka” z trenerem Miękiną, w którym opowiada on o motywacji Artura Szpilki:

“Przede wszystkim dopiero do tej walki może przygotowywać się w stu procentach zdrowy. Wcześniej była kontuzja pleców i to mocno utrudniało wiele spraw. Teraz jest już jednak ok, żaden ból mu nie dokucza i ostro zasuwamy. U Artura widać przede wszystkim to, że chce się uczyć, że jara się tym wszystkim strasznie. Do tego stopnia, że trenuje wszędzie, nawet w restauracji.

– Jak to?

– Było po treningu, poszliśmy coś zjeść, a Artur w restauracji klęka i mówi do mnie, żebym też uklęknął, bo nauczył się czegoś nowego i chce mi to zaprezentować. Było dużo śmiechu. To jednak pokazuje, że MMA sprawia mu dużą frajdę, a tylko ciągła powtarzalność sprawi, że zaskoczą automatyzmy i potem w walce nie będzie się nad czymś zastanawiać, a po prostu to zrobi. To bardzo ważne, bo w klatce decydują sekundy.”

Całą rozmowę możecie sprawdzić -> TUTAJ.

Zobacz także:

Kolejny Polak wystąpi w Contender Series? Artur Gwóźdź zabiera głos! 

To byłaby niewątpliwie świetna wiadomość. Kolejny Polak poprzez Contender Series powalczy o kontrakt w największej organizacji na świecie? Tego nie możemy wykluczyć. Mowa o aktualnym mistrzu Babilon MMA – Piotrze Kacprzaku. W jego sprawie wypowiedział się menadżer Artur Gwóźdź.

Don Kasjo o rywalu na PRIME 5: To jeden z mistrzów federacji sportowej! Co wy na to?

Kasjusz Życiński, w internecie bardziej znany jako Don Kasjo wypowiedział się o rywali na nadchodzącą galę PRIME Show 5. Przypominamy, że impreza ta została niedawno ogłoszona -> PRIME SHOW MMA 5: Znamy datę, miejsce i pierwsze nazwiska!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis