MMA PLPaweł TyburskiTrener Soroko ostro o Tyburskim: Jedyne co potrafi to low kick, rozwalimy mu ten głupi ryj! [WIDEO]

Trener Soroko ostro o Tyburskim: Jedyne co potrafi to low kick, rozwalimy mu ten głupi ryj! [WIDEO]

Trener Adama Soroko jest pewny przed sobotnią galą PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni. Adam w formule K-1 w małych rękawicach zmierzy się z Pawłem Tyburskim. Wielu kibiców uważa, że ”Tybori” jest zdecydowanym faworytem nadchodzącego starciu. Dojdzie do niespodzianki? Taką pewność ma trener Big D!

Soroko

Tyburski karierę w sportach walki rozpoczął od walki bliźniaków z braćmi Kluk, którą razem z bratem Piotrem szybko wygrali. W uznaniu jego umiejętności w debiucie 1 vs 1 Tyburski wystąpił przeciwko Arabowi. Gabryś nie ryzykował i pewnie wygrał dzięki swojej grze parterowej. “Tybori” po tej przegranej miał dłuższą przerwę związaną problemami zdrowotnymi. Udanie powrócił podczas gali PRIME 1: Zadyma. Bardzo szybko poradził sobie z mocnym Łukaszem Lupą.

Trener Soroko: Wiemy, że Tyburski czy jak on tam się nazywa!

Adam Soroko do najbliższego starcia przygotowuje się w Niemczech pod skrzydłami Big D! Trener z Kolonii jest przekonany o zwycięstwie swojego podopiecznego. Big D uważa, że Tyburski jedyne co potrafi to kopać low kicki.

Cześć PRIME MMA, tutaj Big D, trener Adama Soroko. Jesteśmy w Kolonii, w naszej siłowni, robimy tu dobrą robotę. Wiemy, że Tyburski czy jak on tam się nazywa – jedyne co on potrafi to kopać low kick. To wszystko. Robimy to od 25 lat. Spieszę zatem donieść, że przyjedziemy do Polski i rozwalimy mu ten głupi ryj!

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Nate Diaz sprzedał wychowawczego dziennikarzowi podczas UFC 276: Uważaj na swoje tweety! Widzieliście?

Do niecodziennej sytuacji doszło na zapleczu podczas gali UFC 276 w Las Vegas, gdzie gościł między innymi jeden z najpopularniejszych zawodników mieszanych sztuk walki na świecie – Nate Diaz. Stocktończyk sprzedał wychowawczego dziennikarzowi podczas ich wywiadu.

Niespodziewany face to face Jana Błachowicza na zapleczu podczas UFC 276 [WIDEO] Chcielibyście zobaczyć takie starcie?

Podczas minionej już gali UFC 276 w Las Vegas kibice zobaczyli zakulisowe wideo, gdzie obejrzeliśmy niespodziewany face to face Jana Błachowicza. Były mistrz wagi półciężkiej “starł” się z przyjacielem Israela Adesanyi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis