Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBoksTrener Raubo dosadnie tłumaczy jak ważna jest rozgrzewka: Co Ty ku*wa na łące jesteś czy na sali!

Trener Raubo dosadnie tłumaczy jak ważna jest rozgrzewka: Co Ty ku*wa na łące jesteś czy na sali!

Z Zbigniewem Raubo nie ma przelewek! W sieci pojawiło się nowe nagranie z legendarnym trenerem, który dosadnie tłumaczy jak ważna jest rozgrzewka. Raubo wszedł w dyskusję z doświadczonym pięściarzem Andrzejem Wawrzykiem (33-1, 19 KO), który szykuje się do powrotu na ring.

Raubo

Wawrzyk był jednym z najlepszych polski pięściarzy wagi ciężkiej. 34-latek wraca i zamierza jeszcze zaskoczyć. Polak po szybkiej przegranej z Aleksandrem Powietkinem odnotował sześć zwycięstw z rzędu – w tym wszystkie zakończył przed czasem. Ostatni miał miejsce we wrześniu 2016 roku, gdy w Ergo Arenie w piątej rundzie odprawił Alberta Sosnowskiego. Wcześniej pokonywał chociażby Marcina Rekowskiego, Fransa Botha czy Danny Williamsa.

Przypomnijmy, że Andrzej Wawrzyk dwudziestego piątego lutego w 2017 roku miał stanąć przed szansą walki o mistrzostwo świata wagi ciężkiej. Ostatecznie po wpadce dopingowej odwołano jego walkę z Deontay’em Wilderem (42-2-1, 41 KO).

Zbigniew Raubo w akcji!

W sieci pojawiło się następne nagranie z Zbigniewem Raubo, który aktualnie przygotowuje do powrotu na ring Andrzeja Wawrzyka (33-1, 19 KO). Trener dosadnie tłumaczył zawodnikowi wagi ciężkiej jak ważna jest rozgrzewka.

Co Ty ku*wa na łące jesteś czy na sali bokserskiej (…) Łeb Ci powinni wymienić, a nie nogę! Się pomylili. Do jakiego Ty lekarza poszedłeś?

Sami zobaczcie:

Rozmowy z trenerem Zbyszkiem Raubo jak ważna jest rozgrzewka przed treningiem …. 😅😅😅 #sport #boks #hbp #trenerraubo #teamwawrzyk #pzb #knockout #wyglupy Heroes Boxing PromotionsDamian Jewsienia

Posted by Andrzej Wawrzyk on Thursday, April 7, 2022

O Zbigniewie Raubo w ostatnim czasie było bardzo głośno. Doświadczony i ceniony trener przygotowywał do debiutu Michała ”Owce WK” Owczarzaka, który wystąpił w walce wieczoru gali High League 2. W Krakowie zobaczyliśmy jego starcie w boksie (małe rękawice) z Jarosławem ”pashaBicepsem” Jarząbkowskim.

Zobacz także:

Jacek Murański zarobi na walce Szeligi: Jest teraz moim m*rzynem, będzie pracował na mnie! Zaskoczeni?

Jacek Murański nie pierwszy raz zaskakuje! ”Muran” w rozmowie z kanałem ”FAME NEWS” wyznał, że zarobi na każdym pojedynku w klatce rzymskiej. Tym samym jakiś procent powędruje do aktora po walce Piotra Szeligi z Normanem Parke.

Parke zapowiada lekcję pokory: Kiedy sędzia będzie chciał przerwać walkę, wycofam się i przejdę do grapplingu!  Widzieliście?

Norman Parke (29-7-1) jest pewny siebie przed czwartym pojedynkiem w organizacji FAME MMA. ”Stormin” zapowiada lekcję pokory! Były zawodnik UFC zawalczy na szalonych zasadach. Jego starcie z cięższym Piotrem Szeligą odbędzie się w rzymskiej klatce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis