MMA PLPaweł TyburskiTrener personalny domaga się sparingu po dwóch latach! Tyburski odpowiada: dostaniesz liścia!

Trener personalny domaga się sparingu po dwóch latach! Tyburski odpowiada: dostaniesz liścia!

Śmieszna sytuacja miała miejsce podczas wczorajszego programu PRIME SHOW ZADYMA. Doszło do konfrontacji słownej pomiędzy Pawłem Tyburskim, a Łukaszem Lupą – ich starcie odbędzie się dziewiętnastego lutego w Atlas Arenie. W pewnym momencie do studia dodzwonił się trener personalny, który domagał się sparingu z ”Tyborim”.

Tyburski

Paweł stoczył do tej pory trzy pojedynki pod banderą FAME. Na gali FAME MMA 7 pokonał przez TKO Arkadiusza Tańculę, jednak po dwóch miesiącach przyszło mu ponownie wejść do klatki największej freakowej organizacji, kiedy podczas FAME MMA 8 przegrał przez jednogłośną decyzję sędziowską z Gabrielem Al-Sulwim.

Co ciekawe, bracia Tyburscy symultanicznie zaliczyli debiut w organizacji FAME, ponieważ na gali FAME MMA 2 zmierzyli się w pojedynku 2 vs. 2 z braćmi Kluk. Starcie zakończyło się zwycięstwem gwiazd programu Love Island.

Domaga się sparingu po dwóch latach!

Śmieszna sytuacja podczas wczorajszego programu PRIME SHOW ZADYMA. Do studia dodzwonił się trener personalny, który postanowił po dwóch latach przypomnieć się Tyburskiemu. ”Tybori” w przeszłości miał się zgodzić na sparing.

Tyburski postanowił zareagować i zaprosił trenera personalnego dziś do Uniq Fight Club. Ten jednak od razu zaznaczył, że jest chętny, ale dopiero… w przyszłym tygodniu. Paweł był zażenowany jego zachowaniem i zapewniał, że jeśli go spotka to poleci ”listwa”.

W obecnym czasie widzimy, że dużo osób próbuje zaistnieć w internecie i często uczestnicy freakowych gal są zaczepiani/prowokowani do walki w klatce.

Cała sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Będzie walka Stanowski vs Najman za 5 milionów złotych? “El Testosteron”: Liść wychowawczy byłby wskazany

Marcin Najman nie zamierza odpuszczać i jeśli raz ktoś mu nadepnął na odcisk, to będzie do tego kogoś wracał nieustannie. Tym razem “El Testosteron” odniósł się do pomysłu potencjalnej walki Stanowski vs Najman w MMA.

Szok! 240 kilogramowy bloger zmierzył się z kolejną kobietą! [WIDEO] Widzieliście?

Jak widać Grigorij Czistiakow nie powiedział ostatnie słowa. 240-kilogramowy bloger stoczył swój drugi pojedynek z kobietą. Tym razem wyszedł zwycięsko z tego starcia. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis