MMA PLMMA-VIPTrener o Polskim Kenie: Dziwi nas to, bo nigdy nic nie trenował!

Trener o Polskim Kenie: Dziwi nas to, bo nigdy nic nie trenował!

Valerii Kukoba i Rafał Stasiak odpowiadają za przygotowania ”Polskiego Kena” do debiutu w mieszanych sztukach walki. Jeden z trenerów jest mocno zaskoczony, że Michał Przybyłowicz wcześniej nic nie trenował, bo jak zapewnia jest sumienną osobą.

Zapowiedziano parę nazwisk, a już niebawem poznamy większe szczegóły. Podczas najbliższej gali swój debiut odnotuje ”Rafala” i ”Satani”. Następne starcie w organizacji ma stoczyć Andrzej ”Żurom” Żuromski i Rafał ”Antykonfident” Podejma. Ponadto w klatce zamelduje się Kazik Klimat Kartel.

💪 Praca nad siłą pod czujnym okiem Rafała Stasiaka‼️Zmiany w sylwetce Kena widać gołym okiem‼️Zapraszamy do Maniac Gym&Fitness 🏋️ ‼️

Posted by MMA-Vip on Wednesday, August 4, 2021

Valerii Kukoba: Przykłada się do treningów!

Valerii Kukoba jeden z trenerów Michała Przybyłowicza zapewnia, że ”Polski Ken” robi postępy i co ważne jest sumienny.

Jako trener jestem zadowolony z postępów Kena. Robi postępy techniczne i siłowe. Ken ma bardzo dobrą kondycję. Dziwi nas to, bo nigdy nic nie trenował. Jest sumienny. Przykłada się do treningów. Będzie to dla nas duże wyzwanie, ale wiemy, że podołamy.

🗣️ 💬 – Jako trener jestem zadowolony z postępów Kena. Robi postępy techniczne i siłowe. Ken ma bardzo dobrą kondycję….

Posted by MMA-Vip on Thursday, August 5, 2021

Krótki wywiad z Valerim‼️⚫ Od kiedy zajmuje się karate 🥋⁉️⚫ Jak wygląda współpraca z Kenem⁉️⚫ Czy Ken wygra walkę

🎤 Krótki wywiad z Valerim‼️⚫ Od kiedy zajmuje się karate 🥋⁉️⚫ Jak wygląda współpraca z Kenem⁉️⚫ Czy Ken wygra walkę⁉️👇👇👇Maniac Gym&Fitness

Posted by MMA-Vip on Tuesday, August 3, 2021

Zobacz także:

Jacek Murański opowiedział najbardziej szaloną historię w swoim życiu! [WIDEO] Oglądaliście?

Mateusz Murański gwarantuje, że nigdy nie dojdzie do takiej formy i umiejętności jakie prezentuje jego tata. Jacek Murański jeszcze w tym roku zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Postanowiliśmy zapytać ”Murana” o najbardziej szaloną historię w jego życiu.

PunchDown ma świetne wyniki! Snoop Dogg udostępnia jedną z walk! [WIDEO] Zaskoczeni?

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się gale PunchDown. Pokazują to wyniki wyświetleń i nie tylko… Tym razem jedną z walk na swoim profilu udostępnił Snoop Dogg!