MMA PLNajnowszeFAME MMATrener Najmana: Rozpie*doliłbym Kasja poza klatką! [WIDEO]

Trener Najmana: Rozpie*doliłbym Kasja poza klatką! [WIDEO]

Damian Herczyk był pełen emocji po walce Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim. Doszło do dużych kontrowersji! Zobaczcie co powiedział trener DAAS Berserker’s Team Bielsko-Biała po całym zamieszaniu.

Herczyk

Damian Herczyk to uznany trener w naszym kraju. Pod swoimi skrzydłami ma takich zawodników jak Rafał Haratyk, Marta Waliczek czy Michał Sobiech. Współpraca z ”El Testosteronem” rozpoczęła się w poprzednim roku. Najman do swoich czterech starć w FAME MMA przygotowywał się w Bielsko-Białej.

Duże kontrowersje pojawiły się po walce. Trener Herczyk zaatakował ”Don Kasjo”. Tym samym Kasjusz zamiast świętować ze swoją drużyną –  skończył w szpitalu na badaniach. Sami zobaczcie jak to wyglądało.

Damian Herczyk komentuje awanturę Najman-Kasjo!

Damian Herczyk skomentował kontrowersje, które pojawiły się w walce Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim.

Co się stało to każdy widział. Poniosły niestety emocje i Marcin nie wytrzymał tego ciśnienia, które troszkę Don Kasjo sprowokował na tydzień przed galą. Tym pomówieniem o stosunkach erotycznych z panią Godlewską. Akurat to była gala, na której byliśmy z rodzinami i nic takiego nie miało miejsca, więc myślę, że to był główny powód. Nie usprawiedliwia go, bo nie powinno to się wydarzyć.          

Trener zapewnia, że jeśli byłby w podobnej sytuacji – to ta sprawa nie zakończyłaby się tak łagodnie! 

Wołaliśmy żeby go zostawił i robił swoją robotę. Wiesz jak ta żyłka pęknie to człowiek nie panuje nad sobą, więc pod pewnymi względami go rozumiem. Gdyby to trafiło na mnie to myślę, że do tej walki by nie doszło, bo rozj*bałbym go dużo wcześniej brzydko mówiąc poza tą klatką. Wiesz to nie są byle jakie rzeczy mówimy tutaj o rodzinie. Don Kasjo sam sobie zawinił. Tutaj mamy sport, przynajmniej ma to być sport w takiej czy innej formie. Miała być walka bokserska…     

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Valentina Shevchenko wciąż mistrzynią wagi muszej UFC

“Bullet” okazała się lepsza od Jennifer Maii w co-main evencie UFC 255. Pretendentka wygrała co prawda jedną rundę, lecz nie była w stanie zrobić więcej.

Skandal w walce Najmana z “Don Kasjo”!

To nie tak miało wyglądać. Druga walka wieczoru FAME MMA 8 zakończyła się szybko. Jednak nie nokautem, lecz dyskwalifikacją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis