MMA PLGamrotTrener Mike Brown po zwycięstwie Mateusza Gamrota: Co za niesamowita walka!

Trener Mike Brown po zwycięstwie Mateusza Gamrota: Co za niesamowita walka!

Mateusz Gamrot (21-1) zgarnia pochwały i gratulacje od gwiazd UFC! Tym razem w sieci wielkie zwycięstwo naszego reprezentanta skomentował główny trener American Top Team – Mike Brown, który był pod wielkim wrażeniem dyspozycji ”Gamera”.

Gamrot

Przypomnijmy, że 46-latek to również doświadczony zawodnik MMA, który może pochwalić się rekordem 25 zwycięstw i 9 porażek. Mike stoczył pięć pojedynków w największej organizacji na świecie. Wcześniej walczył w federacji WEC, gdzie odnotował jeden z największych sukcesów. Dzierżył tam pas w wadze piórkowej.

Brown ostatni pojedynek w MMA stoczył w sierpniu 2018 roku, gdy w Bostonie błyskawicznie, bo po 50-sekundach musiał uznać wyższość Stevena Silera.

Mike Brown komentuje!

Mike Brown główny trener w American Top Team postanowił na instagramie skomentować wielki sukces Mateusza Gamrota (21-1). Amerykanin jest pod dużym wrażeniem.

Co za niesamowita walka pomiędzy dwoma najlepszymi zawodnikami – @mateusz_gamrot i @arm_011 … to był piękny pokaz techniki mma na wysokim poziomie przez 5 wyczerpujących rund… #beatofthebest #fightofthenight #ufc #americantopteam

Brown już w przeszłości w pochlebnych słowach wypowiadał się o Gamrocie.

Ten gość zasłużył na sukces dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu. Mateusz Gamrot poprawił wczoraj swój dorobek do 18-1, pokonując Scotta Holtzmana przez TKO. Wielkie gratulacje! Cały czas staje się lepszy.

Myślę, że w ciągu roku/dwóch będzie w ścisłym gronie pretendentów. Ma wszystko, by to osiągnąć! Niestety w tym sporcie potrzebna jest też odrobina szczęścia. Może być lepszy w jakimś starciu, ale niekoniecznie wygrać. Widzieliśmy to już wiele razy. Mimo to uważam, że Mateusz powinien dostać się do ścisłego topu.

Mateusz Gamrot pokazał światu to do czego jest zdolny, kiedy to poddał Jeremy’ego Stephensa w minutę. Jest gigantycznym wzmocnieniem naszej drużyny… To tylko początek.

Zobacz także:

Norman Parke zawalczy z Załęckim albo Don Diego? ”Stormin” stawia warunek!

Już nie pierwszy raz pojawia się ten temat! Norman Parke postanowił odpowiedzieć na pytania widzów poprzez insta stories. ”Stormin” jest otwarty na starcie z Denisem Załęckim, lub Mateuszem Kubiszynem. Były zawodnik UFC ma jednak jeden ważny warunek!

KSW: Darko Stosić nawołuje do walki z… Mariuszem Pudzianowskim! Widzieliście?

Nie brakuje chętnych do starcia z Mariuszem Pudzianowskim (17-7). Tym razem chęć pojedynku z weteranem KSW wyraził mocny Darko Stosić (16-5). Reprezentant Serbii jest ostatnim pretendentem do pasa KSW w wadze ciężkiej. Darko musiał uznać wyższość mistrza – Phila De Friesa (21-6).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis