MMA PLUFCTrener Masvidala ma koronawirusa! Nie stanie w narożniku na UFC 251!

Trener Masvidala ma koronawirusa! Nie stanie w narożniku na UFC 251!

Foto: UFC.com
Foto: UFC.com

Trener Jorge Masvidala ma koronawirusa! Przez COVID-19 nie stanie w narożniku swojego podopiecznego w najważniejszej walce w jego sportowej karierze.

Jorge Masvidal zmierzy się bowiem z Kamaru Usmanem w walce wieczoru gali UFC 251, która odbędzie się 11 lipca w Abu Dhabi. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski wagi półśredniej.

Amerykanin w walce z nigeryjskim mistrzem UFC zastąpił Gilberta Burnsa, która wypadł z pierwotnie planowanej walki o tytuł mistrzowski z powodu… zarażenia koronawirusem!

Trener Masvidala ma koronawirusa! Nie stanie w narożniku na UFC 251!

Jeśli mowa o trenerze Jorge Masvidala, to mamy na myśli Mike’a Browna. Główny trener American Top Team miał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19.

Testy, które dały pozytywny wynik badania zostały przeprowadzone przed opuszczeniem przez Browna terenu Stanów Zjednoczonych. Sam trener potwierdził zarażenie się koronawirusem, ale jednocześnie dodał, że czuje się dobrze.

Tym samym Jorge Masvidal w swojej najważniejszej walce w karierze będzie musiał obyć się w swoim narożniku bez głównego trenera.

Zobacz także:

Czy pojawiło się już „Odliczanie do UFC 251″?

Na oficjalnym kanale organizacji UFC na YouTube pojawił się cały odcinek dokumentu wprowadzającego do pierwszej gali amerykańskiego giganta na tzw. Fight Island w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Jorge Masvidal jest po prostu sobą! Lubicie postać Amerykanina?

Jorge Masvidal już w sobotę stanie przed szansą zdobycia pasa w kategorii półśredniej.

Darmowa walka przed KSW 53 – jak wyglądał rewanż Gamrota z Parkiem?

Mateusz Gamrot i Norman Parke spotkali się po raz drugi na gali KSW 40 w Dublinie w październiku 2017 roku. To nie była zwykła walka, tylko prawdziwa wojna zakończona kontrowersjami.

Kiedy ważenie przed KSW 53?

Ważenie przed KSW 53. Federacja KSW oraz Galeria Północna pragną zaprosić fanów oraz przedstawicieli mediów na oficjalne ważenie oraz face to face przed galą KSW 53: Reborn, które odbędzie się w piątek, 10 lipca w Galerii Północnej, przy ulicy Światowida 17 w Warszawie.