MMA PLArtur SzpilkaTrener Mariusza Pudzianowskiego o Szpilce: Jedyne co ma to lucky punch i młodość!

Trener Mariusza Pudzianowskiego o Szpilce: Jedyne co ma to lucky punch i młodość!

Arbi Shamaev wrócił do współpracy z Mariuszem Pudzianowskim (17-8). Trzeba przyznać, że ta współpraca była owocna i widać było postępy u wojownika z Białej Rawskiej pod okiem wspomnianego trenera. Teraz Shamaev w rozmowie z portalem InTheCage.pl wypowiedział się o najbliższym przeciwniku Mariusza.

Szpilka

Już w najbliższą sobotę odbędzie się hitowa gala XTB KSW Colosseum 2. Mariusz Pudzianowski weteran KSW zmierzy się z byłym pretendentem do tytułu wagi ciężkiej w boksie – Arturem ”Szpilą” Szpilką.

Pudzianowski w tym starciu będzie chciał wrócić na odpowiednie tory. Mariusz ostatni grudniowy pojedynek przegrał. Było to wyczekiwane starcie w Gliwicach z Mamedem Khalidovem. O takim potencjalnym zestawieniu mówiło się od lat. Podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza już w pierwszej odsłonie zakończył pojedynek przed czasem.

Trener zabiera głos!

Arbi Shamaev w rozmowie z portalem InTheCage.pl wypowiedział się o najbliższym przeciwniku Mariusza Pudzianowskiego. Arbi również został zapytany czy jest szansa na taką walkę w stójce.

Może tak. Jesteśmy bardziej nastawieni na długi dystans. To jest dla jednego i drugiego trudna walka, ale wydaje mi się, że w tej walce może dziać się wszystko (…)  Artur może zaskoczy Mariusza, bo widzi luki i wszyscy obstawiają, że może znokautować. Naprawdę uwierzcie, że druga strona nie jest podstawionym prezentem. Nie zdziwiłbym się, gdyby zdarzyło się poddanie podczas tej walki. Znam Mariusza i Artura. Wiem, jakie mieli przygotowania. Jedyne, co Artur ma to lucky punch i młodość. To jego dwa atuty.

Cała rozmowa poniżej:

SOBOTA

XTB KSW Colosseum 2

Początek gali: 19:00

83,9 kg: Mamed Khalidov (36-8-2) vs. Scott Askham (19-5)
70,3 kg: Marian Ziółkowski (25-8-1, 1 N/C) vs. Salahdine Parnasse (17-1) – o pas wagi lekkiej
120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (17-8, 1 N/C) vs. Artur Szpilka (2-0)
83,9 kg: Paweł Pawlak (21-4-1) vs. Tomasz Romanowski (18-8, 1 N/C) – o pas wagi średniej
120,2 kg: Arkadiusz Wrzosek (2-0) vs. Bogdan Stoica (0-0)
83,9 kg: Michał Materla (32-9) vs. Radosław Paczuski (5-1)
61,2 kg: Jakub Wikłacz (14-3-1) vs. Werlleson Martins (18-5) – o pas wagi koguciej
70,3 kg: Roman Szymański (17-6) vs. Valeriu Mircea (28-8-1)
65,8 kg: Daniel Rutkowski (15-3, 1 N/C) vs. Adam Soldaev (7-1)
70,3 kg: Maciej Kazieczko (9-2) vs. Leo Brichta (10-3, 1 N/C)
120,2 kg: Krzysztof Głowacki (0-0) vs. Patryk Tołkaczewski (0-0)

Zobacz także:

Mateusz Gamrot vs. Rafael Fiziev we wrześniu? Polak składa propozycję!

Rafael Fiziev (12-2) za pomocą mediów społecznościowych próbuję znaleźć sobie kolejnego rywala do tańca, a może już go znalazł? Mateusz Gamrot (22-2-1) błyskawicznie odpowiedział, proponując walkę we wrześniu!

Koniec dymów w freak fightach? Specjalna ustawa!

To byłby naprawdę duży problem w każdej freakowej organizacji. Czy to koniec ”wielkiego show” i tak zwanych ”dymów” na programach i konferencjach? Nie można tego wykluczyć. Rząd zamierza wprowadzić ustawę o patostreamingu – za co będą srogie kary.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis