MMA PLFAME MMATrener Marcina Najmana o walce z “Bestią”: Nie zrobił ani jednej akcji z treningów

Trener Marcina Najmana o walce z “Bestią”: Nie zrobił ani jednej akcji z treningów

Trener Marcina Najmana (2-5), Damian Herczyk był wściekły na swojego podopiecznego po walce z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem (1-0) na gali FAME MMA 6. Przyznał on, że “El Testosteron” nie wykonał ani jednej akcji z treningów przygotowujących go do tego pojedynku.

Z Herczykiem zaraz po FAME MMA 6 połączył się portal MMAnews, któremu ten wyżalił się na dyspozycję Marcina Najmana w walce z “Bestią”.

Przypominamy, że walka Najman vs. Piechowiak zakończyła się przez nokaut w pierwszej rundzie na korzyść “Bestii”. Rozwiązanie tej rywalizacji było niezwykle zaskakujące, bowiem Marcin Najman to pięściarz.

Oto, co Damian Herczyk powiedział na temat dyspozycji Marcina Najmana na FAME MMA 6 [transkrypcja za sportowefakty.wp.pl]:

“Całe przygotowania nie wiem po co były, bo poszły w d*pę. Tyle mogę podsumować, bo nie zrobił ani jednej akcji z treningów.

Jestem na niego wk***iony, bo w stójce, oczywiście na 2 dni przed walką pojechał sobie do jakiegoś boksera, który mu pewnie natłukł swoje teorie i dokładnie to co robił u niego na treningu robił potem na walce. Miał tego nie robić, miał iść w drugą stronę, robiliśmy zupełnie odwrotne akcje. Efekt jest jaki jest.”