MMA PLFAME MMATrener Maksymalnie ostro o zachowaniu Boxdela: Jak można być tak zakłamanym?!

Trener Maksymalnie ostro o zachowaniu Boxdela: Jak można być tak zakłamanym?!

Przemysław Szyszka nie wytrzymał i postanowił na instagramie skomentować zachowanie Michała Barona. Przypomnijmy, że ”Boxdel” na FAME MMA 11 w Gliwicach miał zmierzyć się z ”Maksymalnie”, ale w ostatniej chwili postanowił się wycofał.

Baron po walce ”Maksymalnie” porozmawiał przed kamerą z Mateuszem Kaniowskim. ”Boxdel” stwierdził, że żałuje i mógł wziąć blokadę widząc postawę w klatce niedoszłego rywala.

Żałuję w ch*j. Żałuje tego, bo gdyby wiedział, że tak to będzie wyglądać to w*ebałbym tę blokadę. Wyobraź sobie mnie – takiego knura, który wbija się szpicą w pas, wypie*dala go – zmieliłbym go. To, co robił Maksym na koniec, gdzie przytrzymywał mordę Zabielskiego, tam nawet łokcie poszły – tego nie zauważył sędzia – to było bardzo zajebiste. Chciałbym się z nim zmierzyć, on izometrycznie nie wyszedłby, kiedy ja bym był na górze. Wrzuciłbym go w dosiad i robiłbym takiego ku*ewskiego Khabiba.

Szyszka o zachowaniu Boxdela: Przykre jest to i zawodzisz!

Przemysław Szyszka na instagramie postanowił skomentować walki swoich podopiecznych. Ponadto trener ostro zareagował na słowa Michała ”Boxdela” Barona.

Co do sytuacji Maksa i Boxdela nie mogę zdzierżyć tego co usłyszałem w wywiadzie po gali. Jak można w ogóle powiedzieć, że wyszedłbym do walki, gdybym wiedział – że tak będzie wyglądała i wziąłbym blokadę. To jest w ogóle chore, nie rozumiem tego człowieka i dlaczego tak postępuje. Zwłaszcza, że rozmawialiśmy ze sobą przed galą, wyjaśniliśmy sobie całe zamieszanie i Boxdel zupełnie co innego mówiłeś. Wiesz dobrze co mówiłeś i jak to było. Ja nie jestem na tyle chamski, żeby przypominać te słowa. Stary przeginasz pałę. Jak można być tak zakłamany i mówić o takich rzeczach. Posłuchajcie dalej co mówi o swojej psychice, w filmie który wrzucił na YouTube tak samo w rozmowach z nami gadał, że nie gra mu psycha i dlatego nie wychodzi. A teraz mówi jaką to ma silną psychę, że ta publiczność go wcale nie przeraża. No kurde kłamie, kłamie, kłamie… (pokazał nagranie). Boxdel rozmawialiśmy przed walką i po walce – mówiłeś zupełnie coś innego. Reprezentowałeś inną postawę, a jak kamera się włączyła zmieniłeś w ogóle swoje zdanie. Przykre jest to i zawodzisz – niestety tacy są ludzie.       

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

FAME MMA 11: Pojawiło się nagranie! Tak Mirosław Okniński zmotywował Ferrariego! [WIDEO] Widzieliście?

Zwycięstwo Amadeusza Roślika nad Filipkiem to jedno z najgorętszych tematów wczorajszej gali FAME MMA 11. Walka „Ferrariego” miała bowiem dodatkowy smaczek w postaci zakładu pomiędzy Amadeuszem, a Boxdelem. Na szali znalazło się dodatkowe 100 tysięcy złotych!

Ferrari wzruszony po zwycięstwie na FAME MMA 11: Spojrzałem na nich w trzeciej rundzie i mówię… [WIDEO] Wy też wzruszeni?

To nie była łatwa walka! Amadeusz Roślik po całym dystansie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Filipa Marcinka. ”Ferrari” był bardzo blisko, aby już w pierwszej rundzie zastopować rywala i zgarnąć pieniądze z zakładu.