MMA PLArchiwumFAME MMATrener Łaszczyka mocno o Ferrarim: Jedyny dobry cios zadał z partyzanta! 

Trener Łaszczyka mocno o Ferrarim: Jedyny dobry cios zadał z partyzanta! 

Piotr Wilczewski trener Kamila Łaszczyka wypowiedział się o nadchodzącym pojedynku. Niepokonany pięściarz stoczy swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. Łaszczyk trzeciego lutego wystąpi w main evencie FAME MMA 17 w Krakowie, gdzie zmierzy się w formule MMA z Amadeuszem ”Ferrari” Roślikiem.

Wilczewski

Wilczewski już wcześniej wypowiadał się o Amadeuszu. Poniżej wypowiedź z wywiadu z portalem ringpolska.pl.

Szkoda, że w taki sposób jest przy nim zainteresowanie, a nie przez to co potrafi i umie, nie przemawiają umiejętności bokserskie, bo naprawdę jestem pięściarzem dobrym. Tak jak powiedziałeś faktycznie został zapytany o walkę w tym FAME MMA chyba? Ja się nawet na tym nie znam, nie oglądam. Widziałem tylko urywki walki zawodnika, który gdzieś tam na konferencji uderzył chłopa z tak zwanego partyzanta. Dla mnie, to już chłop, który nie ma jaj. Jest tam może 20 kilogramów różnicy, ale uważam, że Kamil ma większe jaja i charakter, więcej w życiu walczył, więcej że tak powiem miał takiej adrenaliny, stresów, nerwów. Także taka walka byłaby na miejscu, w końcu Kamil by zarobił, bo to co się dzieje w cyrku zarabiają może nie miliony, ale kwoty potężne. A pięściarz, który był na 2 czy 3 miejscu w rankingu światowym zarabia grosze. Także taka walka mu się przyda i pomogę mu jak będzie chciał się przygotować. Tam podobno kolejnego wyzwał do ringu, ale najpierw uporaj się z jednym, a potem pomyślimy o drugim (…) Przede wszystkim ma fajnego trenera Mirka, który ma doświadczenie. To jest człowiek, który to zapoczątkował, ale wiecie Kamil ma ten pazur. Mi się wydaje, że jakby Kamil leżał prawie przyduszony, to on nie odklepie. On jest takim zawodnikiem, że raczej nie będzie klepał. Wiadomo ten parter, którego Kamil nie robił. Wiadomo bił się, ale to nie jest to. Na ulicy mogłeś palec włożyć, z głowy uderzyć – tam są zasady. To może być trochę niekomfortowe, ale mamy czas. Wydaje mi się, że jego ten przeciwnik – nie wiem nawet jak się nazywa, ale nie ważne… Nie znam tego chłopa, ale jak zobaczyłem co zrobił na konferencji, to nie chce nawet komentować tego.

Wilczewski: Nie mam wątpliwości, że…

Piotr Wilczewski trener Kamila Łaszczyka w rozmowie z Super Expressem wypowiedział się o nadchodzącej walce swojego podopiecznego.

Widziałem kilka jego walk, ale on jeden dobry cios to zadał z partyzanta, gdy ten, którego znokautował, udzielał wywiadu i nie spodziewał się ataku. Widziałem też kilka nagrań w internecie, ale to były już takie ciosy pod publiczkę. Na pewno go jednak nie lekceważymy, bo każdemu, kto wychodzi do ringu czy klatki należy się szacunek. On będzie znacznie cięższy, więc jak trafi, to Kamil może to odczuć, ale nie mam wątpliwości, że Kamil i tak będzie lepszy w każdej płaszczyźnie. 

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Trener Raubo mocno o zachowaniu Ferrariego: Dla mnie to jest chore! Ta osoba nie powinna… Co wy na to?

Zbigniew Raubo uznany i szanowany trener w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o ostatnie zachowanie Amadeusza Roślika. Raubo nie miał wątpliwości od razu mocno zareagował! Nie ma co się dziwić, bowiem ostatnie wypowiedzi ”Ferrariego” mogły zaszokować oraz zdenerwować środowisko sportowe.

Mateusz Rębecki chce wystąpić na UFC w Londynie! Ma na oku rywala: Mogę z nim wygrać na miękko! Dobry pomysł?

Mateusz Rębecki nie zamierza siedzieć bezczynnie. Zaledwie kilka dni po premierowym zwycięstwie w oktagonie UFC deklaruje, że chce wystąpić na gali UFC w Londynie i ma na oku już konkretnego rywala!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis